Geun-yeong Moon

7,8
253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geun-yeong Moon

Jak nigdy nie zabierałem się za oglądanie filmów azjatyckich tak po filmie " my sassy girl" nastąpił okres kiedy zabrałem się za wszystkie świetne filmy: Komedie, horrory. I jedno mogę powiedzieć. Jest to jedna z najlepszych aktorek które polubiłem, nie jest może zapiękna ale ma coś w sobie i urodą też nie grzeszy. Mi sie w każdym bąć razie podoba. A dwa filmy z nią w rolach głównych są najleprzymi komediami romantycznymi z kina azjatyckiego jakie widziałem, oprócz My sassy girl.

użytkownik usunięty
Kamyl

Muszę przyznać, że dziewczyna się wyrabia. I jeśli chodzi o urodę(dojrzała, robi się całkiem ładna) i grę aktorską- dotąd jej role były raczej słodkie, urocze i delikatne, aż mnie zaskoczyła w "Cinderella's Sister"- silna, wyrazista postać, Mun pasuje idealnie.

Widziałam z nia 3 filmy (My little bride, Opowieść o dwóch siostrach i ten) bardzo ją polubiłam. Moim zdaniem jest b. ładna, a w każdym filmei można zobaczyc ,ze jak powiedział poprzedik staje sie dojrzalsza.Najlepszą komedie z dotad obejrzanych (azjatyckich) jest My little bride :)

nitishia

Fajną ma mimike, ale do konca zycia chyba bedzie grac nastolatki. Jest z mojego rocznika a wyglada ciagle na 15 lat max.

shen16

Jak dla mnie ona za piękna nie jest, wręcz przeciwnie. Ale co do gry aktorskiej, nie mam się co czepiać :) Fajnie gra, tylko ja w niej widzę właśnie taką słodką małą dziewuszke 13-letnią, jak spojrzałam ile ona ma lat to aż sprawdzałam na innych stronach bo uwierzyć nie mogłam xd 24 lata.. a wygląda jakby miała maks. 17 albo i mniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones