Georgie Henley

Georgia Laura Henley

7,9
3 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Georgie Henley

zastanawiam się dlaczego Georgie nie gra także w innych filmach, jest śliczna i naprawdę utalentowana???? nie rozumiem czemu nikt do tej pory nie obsadził jej w inncyh filmach!!!!! jest tylu beznadziejnych aktorów którzy grali w wielu filmach, a ona jest naprawdę świetna i nic!!!! nie zastanawiacie się czemu????

sandrulinka89

Bo jest brzydka? No i może ona nie chce grać po prostu w filmach a w Opowieściach z narnii gra tylko dlatego że pewnie podpisała jakiś kontrakt jak grała w 1 części że jak będą kolejne to będzie musiała w nich wystąpić

pacho15

brzydka??? chyba nie oglądałeś trzeciej części!!!!!

sandrulinka89

zgadzam się, w trzeciej części wyglądała bardzo ładnie ;] Georgie ma po prostu taki typ urody, że ładnieje z wiekiem ;p

sandrulinka89

Bo jest brzydka i naprawdę nieutalentowana...

Werefroggie

jeżeli chodzi o jej urode to każdy ma swój gust i może ocenić sobie ją jak chce, bo dla niektórych jest ona brzydka, a dla niektórych śliczna!!!! ale co do jej talentu aktorskiego to się nie zgodze, bo grać to ona umie!!!!!

sandrulinka89

moim zdaniem jest o wiele ładniejsza od Anny Popplewell , a po za tym imponuje mi , zo jest zaledwie o rok ode mnie starsza

xaxa36

Duużo ładniejsze od Anny P.wg. mnie! A gra ok. Ale może by wolała skonczyć szkołę zanim zacznie karierę aktorską.

Werefroggie

ale co ma uroda do aktorstwa ?! Spojrzcie na aktorów jak gerard depardieu czy glenn close . Uroda nie ma nic do rzeczy , chodzi wyłącznie o talent .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones