Gary Poulter

7,7
266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Poulter

Świetna scena, a gość ma niesamowity głos i aparycję menela.

skalp_el

W ogóle facet co odstawiał w tym filmie. Zagrał tak sugestywnie, że na początku poniekąd mu współczułem, ale potem przeszło to w nienawiść. Jak taka rola potrafi wzbudzić duże emocje, to dla mnie gość nie powinien poprzestawać i jeszcze gdzieś zagrać, bo ma ogromny potencjał.

drenz

Do-kła-dnie.

drenz

Poulter przed otrzymaniem angażu był bezdomny. Zmarł na ulicach Austin kilka miesięcy po zakończeniu okresu zdjęciowego

JustynOryg

Cyt. z onet.film: Gary Poulter nigdy nie zobaczył skończonego filmu. W styczniu 2013 zdiagnozowano u niego raka płuc. Na Facebooku napisał: „Życie to suka. Jednego miesiąca udział w filmie, kolejnego – nowotwór złośliwy”. Niedługo później opuścił pokój w motelu, który wynajmował i wrócił na ulicę. W lutym tego samego roku znaleziono go martwego w obozowisku bezdomnych nad jeziorem Bird Lake. Umarł tak, jak mógłby to zrobić któryś z nieszczęsnych włóczęgów Peckinpaha – topiąc się w płytkiej kałuży, po spożyciu nadmiernej ilości alkoholu; nieświadomy, zawieszony gdzieś ponad nędzą otaczającego go świata.

JustynOryg

utopił się (Austin, Teksas). http://www.imdb.com/name/nm5371554/bio?ref_=nm_ov_bio_sm

skalp_el

Poczytaj jego historię. Zmarł niedługo po nakręceniu filmu- chyba się gdzieś utopił po pijaku. Od razu wiedziałam, że to naturszczyk, bo taka twarz to nie wynik charakteryzacji, tak zmienia tylko życie. Był bezdomnym jak go wypatrzyli na ulicy. Po prostu zagrał samego siebie.

paulina152

Czyli już nie zagra... W każdym bądź razie szkoda człowieka.

drenz

Moze jak się zgłosi do agencji aktorskiej to zagra?

TheAmazingPudding

On nie żyje.

paulina152

No to zepsułeś mi dzień tą informacją.

skalp_el

menela psychopaty

skalp_el

W jego przypadku stwierdzenie "aktor jednej roli" nabiera znaczenia dosłownego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones