Gabriel Byrne

Gabriel James Byrne

7,5
10 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Byrne

Lepszy od oryginału. Zawsze będę kojarzył go z tą rolą. Świetny aktor.

kinoman77_filmweb

Racja Byrne był dużo lepszy miał wiecej humoru tamten aktor też zagrał nieźle ale Gabryjel stworzył bardziej przyjemnego gościa tego aktora widziałem jeszcze w filmie I stanie się koniec.

Ruben_fw

Fajnie tam zagrał Diabła. Lubię go też w nowej wersji "Ataku na posterunek 13" i w "Podejrzanych"

kinoman77_filmweb

Właśnie oglądałem i tak zastanawiałem się skąd znam tego gościa " I stanie się koniec"

kinoman77_filmweb

Nie wiem czy lepszy, na pewno inny. Uważam, że Tcheky Karyo był też niesamowity

nyna79

Tcheky był spoko, ale rola Byrne'a była bardziej zniuansowna, czuć było tragizm tej postaci-nieszczęśliwie zakochanej w Ninie/Nikicie.

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

A moim zdaniem w ogóle nie pasował do tej roli i zepsuł film przez to. Wyglądał staro, tj. na jakieś 60 lat i nijak nie pasował do Bridget.

Nie tyle stary, co dojrzały. Dzięki temu, że tak wyglądał i tak się zachowywał, relacja z Niną była bardziej ciekawa, bardziej zniuansowna-było w niej trochę z relacji Mistrz i uczennica, trochę kochanek-kochanka, trochę ojciec-córka. Dla mnie Byrne idealnie się sprawdził w tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones