Fumi Nikaidô

7,9
898 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fumi Nikaidô

Fumi Nikaidô . Dziewczyna ma zaledwie 20 lat, a już zdazyla zagrac u najlepszych z najlepszymi. Po za tym ma piękny tyłeczek.

Szybszy

Ty chyba ładnego tyłka w zyciu nie widziałes ,,, a na pewno nie dotykałes

snickers2013

Jestes ordynarny , następnym razem pisz na temat.

Szybszy

ordynarne jest to ze nie widziales ładnego tyłka bo podajesz za przykład jakis mały waski kuperek???co ty dewota jestes?

snickers2013

Zastanow się nad tym co piszesz, przemysl to.

snickers2013

Po co piszesz o czyms o czym nie masz pojęcia.

Szybszy

no chyba mam ,widziałem co nieco

snickers2013

Co widziales?

Szybszy

Nie ma co się kłócić o tyłek, przecież nie każdemu podoba się ten sam. Zdecydowanie nie jest słodką Japonką, co nie odpowiada mojemu typowi, ale trzeba przyznać, że skubana ma talent.

Damar3478

Wlasnie, ten talent jest taki apetyczny

Szybszy

Ale jest w jej oczach coś co mnie przeraża.

Damar3478

Lepiej nie patrz w jej oczy :)Kobiety ogolnie sa niebezpieczne:)

Szybszy

Heh :) Ona jest szczególnie niebezpieczna :)

Damar3478

A czy ten twoj typ znasz z reala czy tylko okresliłes na podstawie filmów? Nie ma nic
gorszego niz slodka azjatka. Głupie to to,infantylne i brzydkie

snickers2013

Nie rozmawiam z takimi ludźmi jak ty bo nie ma sensu, wiem o co ci chodzi, ja uważam inaczej i nie obchodzi mnie twoja opinia na ten temat.

Damar3478

Wiesz o co mi chodzi? Wiec o co ?
Czyli nie znasz żadnej. Podoba ci sie tylko co widzisz na filmach czy zdjęciach.Azjatki w zyciu na oczy nie widziałeś.I rozmowa z toba o azjatkach MA sens? A ze mna nie .Tym ,który spędzil duzo czasu w Azji w swoim życiu.Niestety ich zachowanie odzwierciedla ich charakter.Ale co mozesz wiedziec o tym czlowieczek, który wybiera sobie typ kobiety tylko na podstawie obrazków.
Faceci w Azji maja infantylne podejscie do kobiet i takie własnie są.Zaakceptuj to ,ze podobaja ci sie slodkie idiotki-kretynki i to nie jest tylko jakas opinia tylko fakt

snickers2013

Przepraszam bardzo, ale studiuję sinologię i mam kontakt z Chinkami, wiem że nie zawsze to tak wygląda jak na "obrazku". Masz mnie za głupka?! Lubisz oceniać kogoś z góry co? Gdybym się jarał Europejkami to byś pewnie wtedy nic nie napisał, ale mam inne upodobania, lubię słodkie Japonki i uszanuj to. Nie będę się więcej nad tym rozwodził dlaczego tak jest, bo po pierwsze jesteś niemiły i dalsza rozmowa z Tobą jest bezcelowa, dziękuję.

Damar3478

Masz kontakt z chinkami ,ale lubisz slodkie japonki . Ale tylko z daleka. Widzisz, rozmowa z toba nie ma sensu.Jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu.
Lasek chinek na studiach jest tutaj w polsce co kot naplakal.Wiecej azjatek spotkac mozna na targowiskach.Wiec nie rznij takiego znawce,bo z daleka zobaczyłes skosnooka w okularach.Ja sie nie jaram europejkami,poza tym

Damar3478

Tylko jeszcze napisz ,ze lubisz dramy i ich pop.
Mnie po prostu noz sie w kieszeni otwiera gdy widzę te idiotki ,szczerzace sie jak głupie do sera z dziecinnymi twarzami,klikajace ciagle na smartfonach i wysyłajace głupie smsy. slodkie pierdzace dzicie piernik-Jak to moze sie podobac.No wlasnie ,chyba tylko idiotom.z taka nawet nie ma o czym porozmawiac.Ani one kobiece ani pociagajace

snickers2013

A co ma jedno do drugiego ;) - Owszem ja akurat lubię Japońki i to takie o delikatnej-słokdiej urodzie, lubię też ich dramy jednak już ich popowe piosenki to nie mój klimat.

Damar3478

Zreszta co 22 latkowie moga wiedziec o
kobietach?Tylko to co zobacza w głupich filmach z azji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Damar3478

Stary ,twoje teorie zadziwiaja, Jeszcze nie spotkałem gostka,który lubiłby płaskie pupy czy proste nogi.Oczywiscie mozesz walic konia do zdjec słodkich idiotek ale ile tak pociągniesz?

snickers2013

Z calym szacunkiem zacny Snickersie ale tu wypowiadaja sie tylko sami koneserzy japonskich utalentowanych tyleczkow, a Ty jak widac do nich nie nalezysz, wiec odpusc sobie:)

Szybszy

nie isnieje cos takiego jak ladny japonski tyleczek bo ich tylki sa plasnie i waskie, jezeli jestes koneserem plaskich tylków to prosze bardzo. Nie ma sie czym chwalić.Zastanów sie , moze lubisz chlopców?
Zreszta bycie koneserem nie ogranicza sie do patrzenia sie na zdjecia, wiec z ciebie taki koneser jak z koziej dupy trąba..

cool_2

uwielbiam kozie mleko lecz twoja wypowiedz jest nieprzyzwoita nie doiles nie wypowiadaj sie prosze

cool_2

teraz to juz dorosla dupa, a ty sie z gorylem na łby powymieniales, hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones