Franciszek Przybylski

6,0
402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Franciszek Przybylski

my go znamy (aga,marysia,tyna) i jak macie do niego jakieś kontakty to sie możecie spytac bo jesteśmy z nim w klasie i nie jest taki zły ...śmieszny ...troche dałnowaty ale jest ok ;)
wiemy że jesteśmy kochane :) !!! pozdrowienia dla franka od Agi , Tyny , Marysi :)

gryz

hejka,powiedzcie mi,z którego on jest rocznika bo jestem ciekawa ile ma lat a nigdzie tego nie piszą. Z góry dzięki za odpowiedź

dominikakociak

rocznik 1993 :P czyli ma 13 latek :P czyli chodzi do 1 gimnazjum ...:P

gryz

O to jest ode mnie starszy o rok
A pytanie ode mnie gdzie mieszka oczywiście chodzi mi o miasto

Mysza_14

bedziesz go szukać ?!?! jeśli tak to nie moge ci powiedzieć ... :/

gryz

NIE!!! po prostu chciałam się dowiedzieć tylko w jakim mieście mieszka nic wjęcej!!! Naprawdę nie będę go szukać jest fajnym aktorem teraz wiem że ma 13 lat i chcę tylko wiedzieć w jakim mieście mieszka
NIE jestem żadną psychopatką(jak by co) Także proszę podajcie miasto w jakim on mieszka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gryz

A i jeszcze jedno jaką ma datę urodzenia jeśli wiecie to napiszcie.
Pytam tak po prostu.

Mysza_14

gdzieś w okolicach wawy ... a kiedy sie urodził nie wiem :P

gryz

Aha dzięki za informacje Pozdrówcie go od kogoś tam z neta i powiedzcie że fajnie gra

Mysza_14

haha, ja też go znam chodze z nim do rocznika, ale nie do klasy, jest śmieszny no i hmmmmmmmm

gryz

hahahahahahahahahaha ja też go znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zosiunia

łał, widać zeście głupawe nastolatki. Podniecać się posiadaniem kontaktu do anonimowego aktora 3 klasy. Tylko nastolatka może być taka głupia

Zandarm

tak niech jescze najlepiej powiedza ile ma wzrostu;]

Bodzio_11

nie znacie sie... nie chodzi o to ze niby jest jakims cudownym aktorem czy cos...ale cieszymy sie raczej z tego ze moglysmy go poznac...bo jest(zgadzam sie z toba zosiu) smieszny :)i strasznie fajny

gryz

o, koleżanki z klasy...ja tez z nim chodze do szkoły, jest świetnym przyjacielem, kocha teatr

gryz

czy w normalnym życiu też jest taki drewniany?

gryz

no ja też go znam hahaha taki down troche ale to szczwegół ale wiadomo "qee" co to napisała to zmyśliła bo myślała że każdy w to uwierzy i będzie super ale życie jest inne niestety ;)

niewiem_2

tak ?? taki madry jestes ?? to spytaj go (jak go znasz...) czy zna jakas gryzę....zobaczymy...;
wnerwiaja mnie tacy ludzie ktorzy mysla ze sa fajni bo go znaja ja go traktuje jak kolege a nie jak gwiazde.
Zosia na swiadka ze go znam ;P

gryz

gwiazdę? człowieku, jak kogoś kto gra... wróć! pojawia się w m jak mdlości
może być gwiazdą?

użytkownik usunięty
gryz

A dlaczego on już nie gra w M jak miłość?

nie chce tu się z nikim kłócić.
ale to trochę żałosne chwalić się takim czymś ...

_maalin

a ja znam osobiscie Dode i jakos rzadko sie tym chwale bo to raczej moja osobista sprawa. dobrze mi z tym ze jako jeden z nielicznych wiem jaka jest prywatnie. cudowna osoba

gryz

Taa, a ja znam Beyonce, Britney i Madonnę.
No dobra, załóżmy, że wam wierzę.
Jaki on jest? Tak na co dzień? Ciekawa jestem.
A i z którego on jest rocznika?

gryz

To pozdrów go też odemnie ;).
Hehe kocham go ;pp

gryz

przepraszam bardzo,czy filmweb staje się kolejną stroną internetową zaatakowana przez napalone hot nastolatki .?
nawet jeżeli go znasz/znacie, to tak na parwde nikogo tutaj nie obchodzi. jeżeli chcecie sobie porozmawić o tym kto go zna i jakie ma ocenyw szkole czy cokolwiek, to róbcie to gdziie indziej , a nie tutaj.
isnieją na pewno jakieś fancluby. a jeśli nie, to taki załóżcie.

gryz

żal to czytać. Tyle na temat...


za krótki

Nephi

ekstra odpowiedź




>zajebiście za krótki<

sebogothic

Ciekawe jaki bez kitu jest? Jednak zaintrygowała mnie ta jego zmiana po "M jak miłość".xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones