Francis Huster

6,8
201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Francis Huster

Niestety u nas leci tylko Horoskop smierci, ale nawet ogladajac tylko ten serial mozna zauwazyc jak doskonale potrafi kontrolowac emocje. Gra bardzo naturalnie i z wielka swoboda. Nie kazdy aktor potrafi grac z taka pasja i zaangazowaniem. Moim zdaniem jest najbardziej wyrazista postacia w Zodiaqu. W w dzisiejszy (5 i 6 odcinku) przeszedl samego siebie. Tylko pogratulowac!!! Jest na prawde genialny i do tego przystojny :D Zaluje, ze nie mialam okazji zobaczyc go w innych filmach.

gatecrasher

hej!! a wogóle są jakieś filmy z nim dostępne w Polsce?? bardzo mi się podoba jako aktor i nie tylko:) chciałabym go zobaczyć też w innych filmach;) Pozdrawiam!!

olakilianek

Witam! Jest kilka filmów, które są dostępne na polskim rynku :) Niedawno emitowali 'Krainę indygo' (Terre indigo), a ostatnimi czasy na Canale+ leci 'Rola życia' (Le rôle de sa vie). Poza tym w niektórych Empikach (jak się dowiedziałam) można zakupić komedię z udziałem F. Hustera 'Kolację dla palantów' (Le dîner de cons). Miłego ogladania! Pozdrawiam.

Skellington

Ja oglądałam z nim jeszcze film pt. "Sędzia" . Także zagrał bardzo dobrze, na jego twarzy mozna czytać emocje. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones