François ArnaudII

François Barbeau

7,8
1 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby François Arnaud

Obejrzałam z nim jeden film i już się zakochałam... ostatnio mi i się za często zdarza ;)
ale niezłe ciacho z niego
obejrzałam "Grandes chaleurs, Les " , był świetny ;D
koniecznie muszę go obejrzeć w jakimś jeszcze filmie ;)

shanti1993

popieram twoje zdanie, że jest ciachem... i przyznam że mam podobnie jak ty z zakochiwaniem się w przystojnych, wspaniałych i boskich aktorach.... poza tym kocham tego typu seriale (borgias, tudorzy, gra o tron) - te przenoszenie się w czasie jest świetne... po prostu mój żywioł, a jeśli są tam jeszcze przystojni aktorzy to opadam z nóg.

anna9750_1995

no tak, tez to mam, Tudorów staram się oglądać jak tylko mogę ;D JRM świetny w roli Henryka ;)
no i teraz czekam na ten serial z Françoisem ;)

shanti1993

mam to samo !!! Kocham i Tudorów, i Grę o Tron i The Borgias... Jestem bardzoo szczęśliwa, że nie siedzę w tym sama !! już myślałam, że jestem jakąś wariatką... ;)) uwielbiam JRM jako Henryka, i Seana Beana jako Neda !! ;; !!
ahhh a co do Francoisa... zakochałam się oglądając The Borgias... ;)) jest cudowny !!

m_anna

no ja jeszcze nie oglądałam The Borgias, na razie nie mam czasu, ale kiedyś na pewno, JRM jest cudowny nie tylko w Tudorach, pokochałam go o wiele wcześniej ;)

shanti1993

Jest genialny :D No i przy tym baaardzo przystojny :)

AnneBoleyn1536

Myślę, że przebił Heńka z Tudorów. Jest po prostu piękny. Jeden z najprzystojniejszych aktorów jakich było dane mi oglądać, a widziałam setki :D

AnneBoleyn1536

Heńka jak Heńka, ale Charles Brandon jest nieprzebijalny ;D

AureliaKotta

Jak dla mnie Charles nie przebił Heńka xD Jestem jedną z nielicznych osób, które uważają, że Heniek jest przystojniejszy od Karola xD

AnneBoleyn1536

Hmm dawno nie udzielałam się na forum, ale tak patrzę na Waszą rozmowę i muszę się uzewnętrznić;) Jestem ogromną fanką "The Tudors", a ostatnio odkryłam "Grę o Tron" i "The Borgias". No cóż, jako psychofanka seriali historycznych od razu oczywiście się zakochałam;D Od dwóch lat jestem bezapelacyjnie zachwycona Charlesem Brandonem czyli Henrym Cavillem no i coś mi się wydaje, że Francois dorówna mu w moim rankingu;D JRM oczywiście także ubóstwiam, ale szkoda mi go, zwłaszcza, że coraz częściej słyszy się o jego problemach:(
A tak BTW: Wiecie, że Natalie Dormer (Anna Boleyn) zagra w drugim sezonie "Gry o Tron"? Już nie mogę się doczekać;)

RoseMarie92

Omg, nie wiedziałam.To koniecznie muszę obejrzeć ''Grę o Tron'' :D No i właśnie wczoraj przeczytałam o Jonathanie :( Szkoda faceta :( Ale na pewno dojdzie do siebie.
Co do Francois to świetnie gra i jest taki przystojny. Przebił chłopów z dynastii :D

AnneBoleyn1536

Jak dla mnie to jeszcze nie przebił, ale niewiele mu brakuje żeby dorównać (nie zapominajmy, że np. JRM jest o wiele bardziej doświadczonym aktorem niż Francois) Jednakowoż trzymam za niego kciuki i z niecierpliwością czekam na kolejne sezony Borgiów;)

RoseMarie92

Ja tak samo :)

AnneBoleyn1536

A ja jak tak patrzę na tą rozmowę, to mam wrażenie, a propos czasów, że znalazłam się w podstawówce/gimnazjum - idę o zaklad, że tak jest,...?

Nie podniecajcie się tak dziewczęta, bo to przypomina jazgot nakręconych małp..

MagdalenaPatterson

No tak. Przecież w naszym zakichanym kraju, faceci mają prawo do ślinienia się na widok seksownych aktorek, tekstami typu "Ale ma cycki", ale jak jakieś dziewczyny coś powiedzą o przystojnych aktorach, to już afera na całego. Kur.wa, przecież podobno mamy XXI wiek.

xena_4

Siemka:*

jak to sie stało że zawędrowałaś do Arnauda???
NIE GODEJ ŻE OGLĄDASZ BORGIÓW!!
Boziu, spraw żeby tak było, hyhy.

WhiteDemon

Oglądałam ten serial ;) Spodobał mi się i czekam na nowy sezon ;P Najlepsze, że tutaj laski pieją na punkcie tego gościa, a on mi się kompletnie nie podoba.
Coś Ci to przypomina? ;P

xena_4

Iana???
Heh, akurat ja jestem w odwrocie, absolutnie uwielbiam zarówno grę Arnauda jako Cesara, jak i samego aktora;)
Ian IMO mu do pięt nie dorasta, heh.

WhiteDemon

Chyba nigdy nie przekonam się ani do Arnauda, ani do Iana. Ale, co do tego ostatniego zdania, zgadzam się w zupełności.

użytkownik usunięty
xena_4

HA! My baby chcemy swojej Sashy Grey :P

AureliaKotta

Charles Brandon <3 Jest taki piękny ach........................:)

shanti1993

Och, jest boski! Niesamowity w roli Cezara :)

shanti1993

mmm W 'les Grandes chaleurs' wyglądał świetnie.
Szczególnie w 4 minucie 27 sekundzie ;D gdy idąc w supermarkecie przechodził blisko butelek z wodą, niebieski kolor od butelek zlał się z jego ciemnymi oczami i wyglądał wspaniale, i jeszcze ta koszula męska w kratkę ^^ (mam słabość do takich koszul xd, jak zresztą do większości ubrań męskich ;D)

Hmm może uda mi się kiedyś obejrzeć rodzinę Borgiów ;D byłoby cudownie ;D ze względu na to, że on tam gra, ale również dlatego, że uwielbiam filmy / seriale historyczne ;)

shanti1993

dopiero co go zobaczyłem a już świruję... zakochiwanie się w aktorach mi się nie zdarza, ale jak widać wyjątek potwierdza regułę <3 niesamowity

decym

obejrzałam pierwszy odcinek "Rodziny Borgiów" ... świetny serial ;D no i Cezar niesamowity ..... po jednym odcinku jeszcze nie potrafię o nim napisać więcej :)

shanti1993

On jest świetny, The Borgias to mój pierwszy serial/film w którym go zobaczyłam, ale już mogę powiedzieć że go kocham. Świetny z niego aktor, no i w dodatku niezłe ciacho. Nie wiem jak wam ale współczuję Cesarowi, taki jest dłodki. Podoba mi się jak opiekuje się Lukrecją"D

shanti1993

Racja, niesamowity!
Dzisiaj obejrzałam "Uderzenie gorąca" z Arnaudem.... ;p
Cały czas mam przed oczami Aranuda na rowerze z bukietem kwiatów.
<3

ladyanna_filmweb

Chyba muszę sobie ten film powtórzyć, cudny tam był. :)

shanti1993

Na tym forum powinni zabronić pisać dzieciom poniżej 10 roku życia. Albo to głupota, ale z niej się nie wyrasta.

shanti1993

Często wystarczy jeden film;) Ja dopiero po kilku odcinkach Borgiów przekonałam się do Cezara, ale teraz go absolutnie uwielbiam! Dopiero teraz oglądam serial i właśnie kończę 3 sezon, szkoda ze to już koniec, ten serial jest świetny! Muszę zobaczyć Francois w innych filmach, chociaż nie wiem czy gdziekolwiek jeszcze będzie na mnie tak działał:)

Mims

Polecam mocno "Zabiłem moją matkę" i "Moroccan Gigolos" (film niestety znalazłam tylko w wersji francuskojęzycznej, ale z tego co się dzieje na ekranie da się już sporo domyślić ;)).

Terodi

"Zabiłem moją matkę" obejrzę na pewno, filmy Dolana są szalenie intrygujące:)

Mims

Mało tam Franka, co prawda, ale ma urocze momenty <3
Ponoć świetny jest w "Uderzeniu gorąca", ale nie mogę tego znaleźć na nielimitowanym playerze. :(

Terodi

Chętnie zobaczę wszystko, jak tylko będzie ku temu okazja;) Póki co lubię wracać do filmików z nieudanymi scenami z Borgiów, np tu, końcówka najlepsza z Ironsem i Holly:D I jak tu go nie polubić?!:D
https://www.youtube.com/watch?v=jYGH-FEWEp0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones