François ArnaudII

François Barbeau

7,8
1 934 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby François Arnaud

Przy pierwszym sezonie byłam sceptyczna co do jego interpretacji postaci Cesario Borgia, ale
aktualnie, przy trzecim sezonie jego gra zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie.
Jestem nawet gotowa pokusić się o stwierdzenie, że pod względem gry jego postać zaczyna być
eksponowana na równi z tą Jeremy'iego Irons'a.
A nawet się zastanawiam czy nie bardziej.

Pytanie czy to docenienie, bądź co bądź, dobrej gry aktorskiej czy wykorzystanie jego
niekwestionowalnego uroku ku zadowoleniu kobiecej części widowni.

Miauczyslawa

Częściowo się zgadzam . Francois wg mnie świetnie zinterpretował postać Cesara, jednak w pierwszym sezonie , rzeczywiście był jakis taki nijaki . W 3. sezonie wątek Cezara wysuwa się prawie na pierwszy plan, to fakt.

Ale co ja tu będę mówić, myślę , że każda dziewczyna go pokocha, nie tylko ze względu na urok, ale ze względu na osobowość i jego naprawdę dobrą i przekonującą grę aktorską :)

Miauczyslawa

Zgadzam się! Teraz to chyba moja ulubiona postać, wokół której praktycznie cały serial się kręci. Myślę, że zmiana stroju z kardynalskiego na ten, powiedzmy, pseudorycerski oraz zmiana fryzury (przestali mu prostować włosy i trochę urosły) baaaaaaaaaaardzo na korzyść. W pierwszym sezonie uznawałam go wręcz za brzydala, a teraz nie da się odkleić od niego wzroku :D I faktycznie w pierwszym sezonie był trochę nijaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones