François ArnaudII

François Barbeau

7,8
1 934 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby François Arnaud

Ciekawe jak wcieli się w postać bezwzględnego syna Aleksanda VI?Już nie mogę się doczekać:]

użytkownik usunięty
tara_05

Mam nadzieje ze pokaza go przynajmniej w polowie tak jak w Rodzinie Borgiow Mario Puzo:
- inteligentny
- bezwgledny
- dumny jak sam diabel
- zazdrosny o braci
- kochajacy (moze nawet za bardzo) swoja siostre :)
- szczerze oddany ojcu
- a mimo to nie pozbawiony swoistego uroku

te wąsy odejmują mu uroku.. Jednak ciekawa jestem jak zagra :) W ksiażce wyobrażałam go sobie jakoo takiego młodszego Henry'ego Cavill'a : )

tara_05

świetny... szkoda że nie ma ciekawszej filmografii.... jak na razie czekam ze zniecierpliwieniem na kolejny odcinek... ciekawa jestem jak dalej potoczą się losy cezara i lukrecji....

anna9750_1995

dla mnie najlepsza rola w Borgiach

Ciastecko

Rewelacyjny, odzwierciedla wszystkie te cechy ktore wymienił isild87. Po prostu idealny, czekam na drugi sezon przede wszystkim z jego powodu ;]

margrete

oglądam serial ze względu na niego ;D przed borgiami szukałam o nim informacji w internecie i prawie nic, teraz sesje zdjęciowe, wywiady :) w końcu o nim piszą ...
Oby jak najwięcej dobrych filmów z nim można było obejrzeć

Ciastecko

Dla mnie także najlepsza rola w Borgiach. Świetnie zagrał dwulicowego Cesare. Po obejrzeniu pierwszego sezonu nie wyobrażam sobie, gdyby miał nie zagrać w drugim.

szajba07

Mam nadzieję, że nie utknie jedynie w Borgiach, ale ta rola popchnie go dalej. Dobry jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones