Florence Pugh

8,2
32 874 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Florence Pugh

Nie mogę oglądać żadnego filmu z tą aktorką, jej głos i wulgarna uroda działają mi tak na nerwy,że odpuszczam wszystko w czym gra.Nic na to nie poradzę

sylwiabg

to jak będzie dobry film to też sobie odpuścisz,bo ci się aktorka nie podoba,trochę to głupie

cezar_20

trochę tak, ale to tak jak z ludźmi których spotykasz, jak cię denerwują unikasz ich towarzystwa:)

sylwiabg

Wulgarna uroda? Co to wgl znaczy według Ciebie?

darkowski93m_2

Grube czarne brwi, taki a nie inny rozstaw oczu, jednoczesnie duze usta i duzy nos, wielk glowa nieproporcjonalna do reszty dosc nabitego ciala, irytujacy glos. Mam nadzieje, ze pomoglam.

AlexabezKeksa

Duży nos powiadasz...chyby piszesz o kimś innym. Ja tam widzę mały i zadarty.  Duże usta powiadasz...wydawałoby się, że to synonim kobiecości. Grube, czarne brwi powiadasz...czyli piękne i naturalne, a nie narysowane , cienkie kreski niczym z mangi. Nabite ciało powiadasz...ja tam widzę seksowne krągłości w przeciwieństwie do aseksualnych kości.

Bokciu

To znaczy, że masz wszystko w porządku ze wzrokiem. Mogliby robić taki test u okulisty ;-) Florence to piękna kobieta. Bez dwóch zdań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones