Fiona Apple

Fiona Apple Maggart

7,8
62 oceny muzyki
powrót do forum osoby Fiona Apple

Szkoda że ta niesamowita artystka jest tak mało znana w Polsce... posłuchajcie chociażby "Never Is A Promise" - z emocji ciarki mnie przechodzą na samą myśl!

m_a_s_t_a_h

:) Ja też bardzo lubię jej słuchać. Zwłaszcza Extraordinary Machine, gdzie aranż do niektórych utworów jest genialny! Dwie pierwsze płyty też niczego sobie.
A z tą znajomością muzyki w naszym kraju to jest różnie. Wydaje mi się że ludzie raczej znają Fionę, choć może nie są jakimiś wielkimi fanatykami.
Pozdrawiam!

angel_mouse666

Siekierka na Twoją cześć - i'm not alone :) Również pozdrawiam!

m_a_s_t_a_h

Widzę, że nie tylko ja jestem pod wrażeniem jest talentu.
Mi się najbardziej podobała chyba "When the Pawn Hits the Conflicts He Thinks Like a King...", mam nadzieję, że nagra jeszcze coś nowego.

era

Ja "aktualnie" też najbardziej lubię "When The Pawn", chociaż to się wciąż zmienia. Do Fiony wracam jak do pierwszej miłości... Myślę że jest jedyna w swoim rodzaju, dzięki tej odrobinie szaleństwa i artystycznej autentyczności. Z niecierpliwością czekam na kolejny album, a jeszcze bardziej na jakiś koncert w Europie (o polskim nawet nie marzę...)

m_a_s_t_a_h

zgadzam sie. ja kocham 'not about love'. polecam;)

kurzyncia

Słyszałam, że nagrała nową piosenkę, ale co do płyty to nie mam pojęcia czy w ogóle możemy mieć nadzieję. :( A ja tak tęsknie Fiono! Uwielbiam jej głos, mogę się w nim rozpływać, ona po prostu żyje swoimi piosenkami. A jak je śpiewa to przechodzą mnie ciarki. Emocje, emocje, emocje. Ona jest totalnym ewenementem w porównaniu do dzisiejszych gwiazdeczek, tych wszystkich Dodów i innych. To ona jest prawdziwą gwiazdą. Jest niesamowita. Wszystkie jej płyty są świetnie, każda piosenka ma swój własny charakter, historię i cząstkę jej. To nie jest żadna komercja. Strasznie chciałabym usłyszeć jakieś nowe nagrania... W każdym razie- Fiona czekamy tu na Ciebie! :) Pozdrawiam wszystkich fanów :D

across the universe

Fiona wydaje nową płytę na wiosnę 2011! Nie mogę się doczekać!

across the universe

Wydaje nową płytę?! Słyszałem, że w związku ze swoją kontrowersyjną naturą i brakiem porozumienia z wytwórnią miała problem z wydaniem ostatniej płyty, więc nie wiadomo w sumie co będzie teraz. Ale by było super, po tylu latach przerwy. Fakt faktem, jedna z najlepszych współczesnych wokalistek, niby nieznana w Polsce, a jednak ma swoje rzesze fanów; pozdrawiam ;-)

burnt

No niestety, sprawa ucichła, ale mam nadzieję, że o Fionie jeszcze usłyszymy :) OBY!

across the universe

Wydaje. Dokładnie 19 czerwca tego roku:
http://rateyourmusic.com/release/album/fiona_apple/the_idler_wheel_is_wiser_than _the_driver_of_the_screw_and_whipping_cords_will_serve_you_more_than_ropes_will_ ever_do/

cholernie długi tytuł!

Aligatorek

długi tytuł ... długi, ale płyta piękna, Fiona przeciera własne nowe szlaki. Polecam zwłaszcza piosenkę ''Hot Knife'', którą wykonuje z własną siostrą

użytkownik usunięty
m_a_s_t_a_h

Mnie szczerze urzekła tu
http://www.youtube.com/watch?v=9BkBGdnUNSk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones