Federico Castelluccio

7,7
888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Federico Castelluccio

Jak Furio wpada do burdelu, by odebrać należne od tego ćpuna właściciela. Ta scena była bezwzględnie brutalna, i perfekcyjna. Coś podobnie niesamowitego, w tym klimacie, widziałem w 'Człowieku z blizną' - hotel Sun Ray, scena z Hectorem i piłą mechaniczną. Perfect!

Bruce_Lee

Akcja miazga :D Aż ciary przechodzą na sam widok :)

Bruce_Lee

Spokojnie, profesjonalnie, wszystko jak trzeba. Fakt, scena kozak.

Bruce_Lee

Dokładnie! Po tej scenie, Furio stał się moją ulubioną postacią w Rodzinie Soprano, a jak go postrzelili gówniarze w 3 sezonie, to aż się wkur$#łem :P Jak narazie kończę 3 sezon i stanowczo za mało z nim akcji. Furio jest genialny. Pozdrawiam
Bartek

b4rt3k0pl0

spoiler alert ?

b4rt3k0pl0

A mnie śmieszyło jak dostał kulkę to piszczał jak baba, fajne to pokazuje że gangusy - to wszystko poza, że nie są nieśmiertelni. Poza tym zabujał się jak pipa w Carmelli XD Ale postać fajna, taki stereotypowy włoch XD.

Bruce_Lee

A mnie śmieszyło jak dostał kulkę to piszczał jak baba, fajne to pokazuje że gangusy - to wszystko poza, że nie są nieśmiertelni. Poza tym zabujał się jak pipa w Carmelli XD Ale postać fajna, taki stereotypowy włoch XD.

FrankSerpico4455

On fajny był na samym początku - potem ta postać poszła w cień. Stał z boku, uśmiechał się, kiwał głową i tyle z niego :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones