Ewa Kaim

7,3
1 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Kaim

niedosc, ze utalentowana to inteligentna. no i ten glos... jak...Absolut?;P

mimika

szkoda ze to----- m jak scierwo.....w aniele w krakowie miło zagrała

pan_cogito14

że co proszę?
mozna jaśniej, bo nie rozumiem pierwszej części wypowiedzi
między "to" a "w" wyczuwam niejasności

pan_cogito14

"szkoda ze to----- m jak scierwo", nazywasz ją ścierwem? dlaczego?

mimika

Jest świetna,a w Majce kreuje super kobietę

opelik

A propo gry w Majce- nie wiem czemu, ale mnie strasznie irytuje jej gra. Jak dla mnie jest sztuczna i na siłę próbuje cokolwiek przekazać, niestety jej to nie wychodzi.

seline

jest cudowna. i na scenie i na planie. przepiękna i magnetyczna. ach.

seline

Zgadzam się z osobami, które twierdzą, że p. Ewa gra sztucznie, co najbardziej widać w odcinkach Julii. Piękno i magnetyzm a w dodatku utalentowana??? No cóż - każdy ma swój gust. Ja nie jestem zachwycona grą tej aktorki i podobnie, jak SELINE irytuje mnie bardzo.

elina49

Jest piękna ale aktorka z niej żadna, jakieś takie rozmemłanie w wyrazie twarzy, sposobie mówienia i ogólnie poruszania się granej postaci zawsze jest identyczne.

kasiaosiedmiutwarzach

Aktor gra pod dyktando rezysera. Widzialem ja w sztuce "Wielebni" na deskach teatru Starego. Byla wysmienita

mimika

mmmm.... PIękna, utalentowana, boski głos.... uwielbiam Ja oglądać. Szkoda, ze wcześniej nie odkryta, nie zauważona i szkoda, ze nie można Jej oglądać na dużym ekranie - poza serialikami - warto by było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones