Evan Rachel Wood

Evan Rachael Wood

7,8
10 526 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Rachel Wood

Wydaje mi się, że w naturalny sposób zajmie jej miejsce. Jest tak cholernie utalentowana i ładna, że to aż niewiarygodne :)

tralalala_2

do Sharon Stone troche jej brakuje...przede wszystkim seksapilu...a i urody też....zwykla, przeciętna kobieta, jakich wiele na ulicy. Aż dziw, że sam Marilyn Manson był z nia zaręczony...

wicca_3

Faktycznie, doskonała nie jest, jeśli się dokładniej przyjrzeć :) , ale to i tak powinien być materiał na kogoś w stylu Stone, jeśli mnie intuicja nie myli.
A poza tym, chodzimy chyba po innych ulicach :P

tralalala_2

Wiedziona ciekawością odnośnie tej aktorki zapoznałam się z filmami w których grała i muszę przyznać jedno.......rewelacyjnie wygladała w CZYSTA KREW....tutaj faktycznie przypomina mlodsza kopie Sharon Stone:) ten makijaż, kolor włosów, uczesanie...bosko....w innych filmach niczym sie nie wyróznia, a szkoda....pozdrawiam:)

wicca_3

Haha, bingo! Bo właśnie w "True Blood" ją widziałem po raz pierwszy, i z tego zapamiętałem :)

Mówiąc o talencie, tu robi wrażenie efekto(y)wnie śpiewając na festiwalu w Wenecji: http://www.youtube.com/watch?v=ZNmIlEr9yws
No i jest też raczej bystra :)

wicca_3

Czy ja wiem, czy seksapilu jej brakuje? Moim zdaniem jest ładna, nie piękna, ale właśnie naprawdę seksowna.

tralalala_2

Moim zdaniem wygląda na zimną, wyrachowaną su... Nie jest szczególnie piękna, sympatyczna wcale. Ale podobała mi się jej rola w "Idach".

Ahmed_1

Mam podobne odczucia ...i to by się zgadzało, bo Stone nawet w "Kopalniach króla Salomona" nie wywarła na mnie zbyt "sympatycznego" wrażenia :)

Ahmed_1

Zkąd wiesz ze nie jest sympatyczna ? :) znasz ją osobiście ?

tralalala_2

Szczęka opada, Evan jest nieziemska, nie odkleiłbym się od niej, sexbomba i bardzo utalentowana, naprawde rzadko kiedy taka uroda idzie w parze z takim talentem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones