Emma ChambersI

7,7
1 020 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Chambers

"Zmarła w środę, 21 lutego, jednak jej agent przekazał do mediów informację o jej śmierci w sobotę 24 lutego. Jak podano, aktorka zmarła "z przyczyn naturalnych".
R.I.P.
Źródło: Onet Film, http://film.onet.pl/wiadomosci/nie-zyje-brytyjska-aktorka-emma-chambers-miala-53 -lata/wlx95z

Antycyponek

Z przyczyn naturalnych? W tym wieku? Też przeczytałem przed chwilą ten artykuł i mało mnie nie zamurowało. Może ja się i nie znam, ale....w tym wieku z przyczyn naturalnych? Pod kopułą z włosami się nie mieści!

Antycyponek

Czy ten portal w ogóle jest wartościowy? Skoro od kilku dni nie zedytowali tego w nagłówku. Do niczego tu jest! Nawet Wikipedia ma o niej informacje.

Korekta

Którego nagłówku? Masz na myśli to, że nie widnieje na górze data śmierci? Pytam, bo jeśli tak to widzę, że wczoraj ktoś dodał pozycję 'imię', zawierającą m. in. wspomnianą datę śmierci jednak zanim pojawi się ona na stronie jeszcze wieeeeeeele wody w rzece upłynie jako że termin rozpatrywania jest w tym serwisie dłuższy niż ten, ile kiedyś, za "jedynie słusznych czasów" (czyt. circa 40 lat temu a nawet więcej) czekało się na mieszkanie. A to, że jest to, delikatnie rzecz mówiąc......irytujące to już inna sprawa i przyznaję rację każdemu, kto się niecierpliwi.

Korekta

Szkoda. Przesympatyczna była

Antycyponek

Tydzień po śmierci Emmy, a na Filmwebie zero wzmianki o jej śmierci. :-(((

Antycyponek

Minęło 8 miesięcy i dalej weryfikują jej śmierć, dłużej niż polskie sądy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones