Elton John

Reginald Kenneth Dwight

8,1
2 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John

Szczyt hipokryzji.

użytkownik usunięty

Wszystkie komentarze na temat jego orientacji to szczyt hipokryzji. Ilu aktorów, którzy biją kobiety, popełniają przestępstwa, ile aktorek, które się puszczają, usuwają jedno dziecko za drugim, jest bronione przez rzesze ludzi komentarzami typu "Tutaj oceniamy aktorstwo, a nie życie prywatne". Ile razy widziałem wpisy "Prywatnie może lać swoją żonę codziennie, ja oceniam go jako aktora" i tym podobne. Bicie żony jest ok, bo oceniamy aktorstwo. Kariera przez łóżko jest ok, bo przecież jest świetną aktorką. Przestępstwa też w porządku, w końcu oceniamy talent.

CHYBA, że ktoś jest gejem. Wtedy powyższe reguły tracą ważność i oceniamy tylko życie prywatne. Wręcz książkowy przykład hipokryzji.

Mnie to nie dziwi. Geja się tępi ale kobietę usuwającą dzieci broni się zaciekle. Sam tak bardzo za aborcją nie jestem ale w pewnych wyjątkach ja ją dopuszczam.

użytkownik usunięty
Marik1234

W pewnych wyjątkach - kiedy ciąża zagraża życiu kobiety, kiedy jest wynikiem gwałtu albo kiedy dziecko może się urodzić ciężko sparaliżowane. Ale nie kiedy kobieta puszcza się na prawo i lewo a potem usuwa jedno za drugim.

Kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones