Elton John

Reginald Kenneth Dwight

8,1
2 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John

Staram się nie dzielić muzyki, słucham wszystkiego od rocka po rap, unikam jedynie techno(starałem się zapoznać z tym rodzajem muzyki, ale na tym sie skończyło, a i mocnego metalu też raczej unikam, choć nie tak do końca) słucham po prostu tego co mi się spodoba, co mnie poruszy.
A tego Pana po prostu uwielbiam. Muzyka którą tworzy jest po prostu genialna. Można powiedzieć, że dopiero teraz dokładniej zapoznaje się z jego twórczością, ale już mogę powiedzieć, że jest chyba moim ulubionym wokalistą.
Chciałem przedstawić listę moich ulubionych piosenek EJ:
1) I Guess That's Why They Call It The Blues
2) Indian Sunset
3) Border Song
4) Amoreena
5) Don't Let the Sun Go Down On Me
6) Candle In the wind
7) Into the Old Man's Shoes
8) Tiny Dancer
9) Levon
10) Your Song
11) can you feel the love tonight (to każdy zna:)
12) candle in the wind (wersja z pogrzebu jest chyba najlepsza)

użytkownik usunięty
Moreno

Zgadzam się z Tobą co do muzyki, należy słuchać wszystkiego, a techna sama unikam ;PP a z piosenek Eltona lubię najbardziej :

1. Sorry seems to be the hardest word
2. You can make history
3. Made in England
4. Crocodile Rock
5. I'm still standing
6. Circle of life
7. Blessed
8. Sacrifice

;)))

O nie tylko nie "Crocodile Rock", jedyna chyba piosenka Eltona za którą kompletnie nie przepadam :) A szczególnie moment kiedy zaczynać śpiewać: lalalalalal lalalalala, nienawidzę tego :/

użytkownik usunięty
Moreno

Też Słucham Wszystkiego ;) < ale Nikita też wymiata >

użytkownik usunięty
Moreno

Gratuluje podejscia do muzyki, a sama powiem, ze techna nie kwalifikuje jako muzyki, bo (pracujac jako DJ) wiem, ze nie trzeba wlozyc zbyt wiele pracy w stworzenie tego lomotu. Moze nie jest moim ulubionym wokalista, raczej jednym z ulubionych ;), ale uwazam go za genialnego kompozytora i wokaliste oraz instrumentaliste. Az zszokowala mnie ta ocena na FW, jednak jak ktos wspomnial, pewnie dlatego ma taka, a nie inna, bo jest gejem. Dla mnie idiotyzm, bo moim zdaniem nie powinno to nikogo obchodzic, jego sprawa,poza tym bycie homo to w koncu to nic zlego.

użytkownik usunięty

nie powinniscie unikac techna - techno to nie tylko tandetne trzaski
wzorowane na italo-disco, albo motywy zapozyczone z innych popularnych i
klasycznych utworow i przerobione..sa tandeciarze typu Mandaryna, ATB,
Scooter..itp, ale tacy zdarzaja sie w kazdym gatunku - posluchajcie np.
Orbitala, Schillera, Chemical Brothers, Prodigy - muzyka techno jest
ambitna jak kazda inna.
co do Eltona Johna - kiedys byl dobrym muzykiem

i teraz jest nim znowu (ostatni studyjny album "the captain and the kid" jest na prawde bardzo dobry). Wydaje mi się, że skoro zarobił już dość pieniędzy i przeżył swoje, moze się nie przejmować tym, co popularne i tworzyć to, co chce. Z "The captain" nie pozwolił wybrać singla, bo to zburzyłoby kompozycję płyty. No ale tak nie sprzedał zadziwiającej ilości egzemplarzy.
Eltona uwielbiam za głos i pianono, za to, jak potrafi przekazywać emocje. Z kompozycjami (szczególnie w latach osiemdziesiątych ..brr) bywało różnie, ale Elton wielkim artystą jest.

Nadworny blazen dworu krolewskiego w Anglii, kto jak nie on zaspiewa wszystkim swoim poplecznikom.
Bardzo go lubię.

użytkownik usunięty

The Chemical Brothers znam, ale nie zakwalifikowalabym tego jako techno, elektro bardziej, cos w tym stylu. A ATB i Mandaryna to porazka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones