Elton John

Reginald Kenneth Dwight

8,1
2 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John
użytkownik usunięty
DeeelShannon

Nie wiem. Ale podejżewam, że chodzi o jego orientację seksualną. Ale ocena kogoś, kto patrzy na inną osobę poprzez pryzmat własnych uprzedzeń i tak nie jest ani wartościowa, ani dojrzała i poważna. I, tak na prawdę, taka ocena nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia.
Co prawda, wielkim fanem jego muzyki nie jestem(choć np. kawałek "Sorry seems to be the hardest word" bardzo mi się podoba). Ale trudno zaprzeczyć temu, że Elton ma nieprzeciętny głos, charakterystyczny, własny styl, a jego piosenki mają niezłe teksty i wpadającą w ucho melodię.

użytkownik usunięty
DeeelShannon

Ponieważ ludzie to nietolerancyjne głupki.

Czyli też jesteś nietolerancyjnym głupkiem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

Mam Ci powiedzieć jakie to było żałosne czy się lepiej powstrzymać?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DeeelShannon

Prawdopodobnie dlatego, że promuje swoje zaburzenia.

malcolm_7

Jedno zdanie a aż dwie bzdury. "Promuje" i "Zaburzenia".

smolki5

Znalazłem nowy synonim do słowa Polak - homofob.

malcolm_7

No tak, może przecież zejść do podziemia albo udawać hetero, żeby nikogo nie zgorszyć. Dobre samopoczucie ograniczonych homofobów powinno być dla niego ważniejsze niż własne szczęście.

malcolm_7

Ty nam za to prezentujesz swój iloraz inteligencji i dojrzałości.

DeeelShannon

Powiem szczerze że dzisiaj pewnie spora rzesza ludzi przypięła by mi etykietę homofoba, po części słusznie - jednakże, pomimo tego, oceny dla Elthona zupełnie nie rozumiem, jest znakomity w tym co robi i to jest istotne przy ocenianiu.

użytkownik usunięty
DeeelShannon

Jeśli należysz do grona fanów, żaden argument cię nie przekona. Jeśli natomiast słuchasz go od czasu do czasu, odpowiedzią na twoje pytanie jest: różni ludzie, różne gusta. Mnie na przykład nie podoba się jego twórczość i nie mogę tego słuchać, ale nie ze względu na orientację, a z powodu innych upodobań. Nie podoba mi się głos Eltona ani aranżacja utworów. Chociaż - wiadomo, niektórzy oceniają wg teorii Tajemniczegoducha

DeeelShannon

Bo jest słabym muzykiem a jeszcze gorszym aktorem.

Pseudoautochton

słaby muzyk - no tak przecież co ona tam zrobił. -.- Znawca się znalazł

DeeelShannon

nudziarz, to dlatego.

DeeelShannon

Odpowiedź jest banalnie prosta.jest gejem i z tego powodu wielu go skreśla z miejsca.Taki nasz zacofany naród.

DeeelShannon

Nie dość, że ma faceta, to jeszcze adoptowali dziecko...

LeoMessi86

Dobrze.
Przynajmniej żaden klecha się do niego nie dobierze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DeeelShannon

1 punkt za umiejętnosc gry na fortepianie, byłoby 2 gdyby nie ten kolczyk w prawym uchu

child_of_bodom

a ty żeś jest zapewne wirtuoz że możesz spokojnie komentować jego umiejętności instrumentalne ?

DeeelShannon

Ma zaniżoną ocenę ponieważ jest gejem. Sprawdziłem na FW kilka profili artystów o odmiennej orientacji i ich ocena wydaje mi się podejrzanie zaniżona.

Pafcio79

W przypadku lesbijek, orietnacja nie przeszkadza w wysokiej ocenie na FW.

AureliaKotta

Bo niektórzy nie wiedzą że kobiety też mogą być homoseksualne haha
A tak na serio - ciekawe jaką ocene ma na imdb ;x

DeeelShannon

CHodzi tylko o orientację seksualną. Wstyd... po prostu wstyd jak widzę taką ocenę przy wybitnym artyście. Od razu daje to obraz użytkowników filmweb...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones