Elton John

Reginald Kenneth Dwight

8,1
2 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John

Co z tego, że jest gejem. Jest człowiekiem ma prawo kochać kogo chce. Wkurza mnie ta
nietolerancyjność. Ktoś się na was wyżywał czy jak? Miłość to miłość, na litość boską modlę
się o akceptację w tym kraju, bo ludzie u nas to wykolejeni jacyś. Nie mówię o wszystkich,
ale muzykę robi genialną, a za to się ocenia a nie orientację. Najpierw na siebie sobie
popatrzcie. Ocenianie kogoś po tym, że ktoś jest gejem jest jakimś debilizmem....

AudreyHepburn92

Przyklaskuję. Elton to legenda i żadne homofoby tego nie zdewastują!

AudreyHepburn92

Nietolerancyjność? Chyba miałaś na myśli wyrażenie: BRAK TOLERANCJI.
Ale uznaję, ze Cię po prostu poniosło i stworzyłaś jakiś zabawny neologizm.

Nie mniej jednak, zgadzam się z Tobą a ocena na filmwebie wybitnego artysty w sposób niestosowny tylko z uwagi na jego orientację seksualną, daje do myślenia, że użytkownicy portalu to osoby niedojrzałe... delikatnie rzecz ujmując, bo można by wyliczać masę określeń dla tego typu ludzi.
Nie mniej jednak jedno słowo przychodzi do głowy widząc taki proceder..... WSTYD.

AudreyHepburn92

Tylko pamiętaj że tolerancja oznacza dosłownie znosić a nie akceptować. A akceptacja oznacza przyjmowanie. Muzyk ten mi się nie podoba ale nie z powodu swego homoseksualizmu, tylko z powodu muzyki a robił tragiczną.

BoguslawLecina

Na jakiej podstawie sądzisz, że robił tragiczną muzykę? Jakieś przykłady, konstruktywna krytyka? Bo dla mnie Elton robi wybitną muzykę.

S_H

Dla ciebie tak. Dla mnie niestety nie. Głos mi się jego nie podoba.

BoguslawLecina

Ale który głos? Elton jest jednym z tych artystów, którym przez cały czas kariery głos zmieniał się niejednokrotnie i nadal się zmienia. Więc który głos, z jakiego okresu? Z jakich płyt?

Poza tym. Elton często (w porównaniu do innych muzyków) robił swego czasu też muzykę tylko i wyłącznie instrumentalną lub w dużej mierze instrumentalną, gdzie wokal był niejako tłem.

S_H

Rozumiem że Elton mógł robić instrumentalną muzykę ale mi i głos i muzyka nie podchodzi.

AudreyHepburn92

Ci nietolerancyjni w Polsce należą do mniejszości, bo Polska też rozwinięty kraj Zachodu, więc ani gospodarczo, ani kulturowo nie może kuleć.

AudreyHepburn92

Jako gej raczej nie powinien adoptować dziecka, a co gorsza wziął je sobie od surogatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones