Eliza Rycembel

7,4
12 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Rycembel

Podobal mi sie w OBIETNICY jej typ urody i ten nieziemski seksowny tyleczek... mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

punisher822_filmweb

skoro w OBIETNICY ma 22 lata - to ile wg. Ciebie ma jeszcze "wyrastac" na kobiete? ;)

CzerwonyKapturek82

Wedlug mnie bedzie piekniejsza i caly czas bedzie sie rozwijala a najlepiej bedzie wygladala po 30tce.

punisher822_filmweb

W Carte blanche jest zupełnie inna. Ale przyciąga wzrok bardziej niż w Obietnicy.

punisher822_filmweb

widziałem tylko zdjęcie, bo przeglądałem profil innej aktorki - Magdaleny Popławskiej - z kim grała i na zdjęciu, które widziałem tu na filmwebie ma maks fajne IXY (X -krzywe nogi), co do aktorstwa się nie wypowiem bo nie widziałem ;) ale może być jak piszecie ;)

punisher822_filmweb

Człowieku, przecież ona ma paskudne nogi, jak dwunastoletnia dziewczynka z sierocińca.

vermes

Tobie sie Ona moze nie podobac a mnie kreci dlatego dalej nie ma co ciagnac tematu. Kazdy ma inne gusta i kazdy facet hetero ma prawo do wyboru ktora aktorka w filmie mu sie podoba...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones