Eliza Dushku

Eliza Patricia Dushku

7,2
3 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Dushku

Tylko szkoda, że większość filmów w jakich grała to denne komedie dla nastolatków (w moim mniemaniu). Chyba że znacie jakieś godne polecenia, poważniejsze filmy, w których zagrała jedną z głównych ról? Pozdrawiam!

TyskiDaro

Hmmm... Z tego co pamiętam to Eliza grała w Drodze bez Powrotu (Wrong Turn). Polecam obejrzeć ten horror. :)

TyskiDaro

''the alphabet killer''bardzo fajny film horror
''nobel son''
''city by the sea''
''sex and breakfast''
noo i oczywiscie moj ulubiony film '' po za swiadomoscia'''dla nastolatkowmozna powiedziec on jest aleswietnie zrobiony nie o zadnych rosterkach milosnych . swietny film polecam

wisnia19881

Ja bardzo lubię "The Alphabet Killer" nie wiem czemu tak na niego narzekają, dobry film.

Ale jak dla mnie i tak w Buffy i Dollhouse jest najlepsza :D

Lady_Whiskas

świetnie zagrała a "open graves" naprawde bardzo mi sie podobało ;D
bo dopiero co to obejrzałam

TyskiDaro

Jak dla mnie to były dobre komedie o młodych ludziach , ale śmiechu było dużo . A DROGA BEZ POWROTU to nie jest komedia i bardzo dobry film ,wiec uważam ze nie masz racji. Pozdro

_szogun30

zgodze sie z tobą ze mozna było sie uśmiać ale zagrała bardzo dobrze...
co do dorgi bez powrotu pierwsza czesc była spoko a na drugiej sie uśmiałam

TyskiDaro

Według mnie jest to solidna aktorka która dopiero czeka na swoją role która otworzy jej wrota do wielkiej kariery,tylko oby za długa nie czekała bo ta iskierke w oku:P.

TyskiDaro

tru calling jest daleki od komedii ;]

użytkownik usunięty
TyskiDaro

a oglądałeś seriale z jej udziałem? Szczególnie Dollhouse, brawurowa rola!

Dokładnie! Serial Dollhouse jest niesamowity ! A Eliza podobala mi sie za kazdym razem, w kazdej roli, wiec wielki plus za dopasowanie sie w roznych rolach, bo to wymaga nie lada talentu! ;]

TyskiDaro

Obejrzyj sobie Uciec Przeznaczeniu dodam iż jest w nim zjawiskowo piękna i nie gra nastolatki.

TyskiDaro

Eliza to rzeczywiście urzekająca i śliczna kobieta,dobrze się ją ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones