Eliza Dushku

Eliza Patricia Dushku

7,2
3 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Dushku

Mówie o dollhouse (oglądałam; był niezły. Ale się skończyło. Przerwali ze względu na małą oglądalność.) i prawdziwe powołanie (zaczęłam oglądać i spodobał mi się; ale był tylko 1 sezon chyba. No i nie zakonczony wątek. o znaczy dopiero dochodzę do końca, ale chyba gdzieś tak czytałam.
Powinna zagrać z bardziej znanymi aktorami, wtedy by się bardziej wybiła.
Lubie ją, ładna dziewczyna.

Oliwka0077

prawdziwe powolanie skonczylo sie na 6 odcinkow 2 sezonu. Szkoda bo mi sie tez podobal :(

użytkownik usunięty
Oliwka0077

Właściwie to ona jest znana z samej "buffy", ale jak dla mnie to zamiast tych 8 sezonów pogromczyni mogli dać dollhouse i tru calling - to były świetne seriale ;D

Seriale były świetne, tylko widownia chyba trochę niemrawa.... Tru Calling było dla mnie nawet lepsze od Buffy.... i zakończyli w takim momencie....:((

użytkownik usunięty
reesee

Tru Calling bez wątpienia było lepsze od Buffy -.-

A dla mnie dollhouse był super tak samo jak tru calling co do Dollhous zakończenie było super końcową scene oglądałem kilka razy muzyka no Echo coś pięknego co do tru Calling to im nie wyszło ale serial spoko i tak na koniec to jest jedna z moich ulubionych aktorek potrafi zagrać no i ta uroda ;)

użytkownik usunięty
Robson8080

Dla mnie 2 sezon Dollhouse był średni, tak samo jak Tru Calling ale cóż tak jest właściwie zawsze. Ale mają 10/10 za 1 sezon. Drugi nie był zły ale to już nie to samo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones