Eliza Dushku

Eliza Patricia Dushku

7,2
3 097 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Dushku

Oglądając "Drogę bez powrotu" nie mogłem się skupić :D Piękna aktorka.

jrTM

fakt faktem jeszcze dziesiec lat temu nie można było od niej oderwac wzroku (choć ta druga czarnula w tym filmie była ładniejsza) niestety czas robi swoje i troche już nam marnieje na twarzy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killafornia

to fakt że łeb posiadam i mózg...bo u ciebie w środku próżnia

aron312

no łeb masz, ale mozgu to juz nie, pisalem przeciez, ze ci zmarnial, o ile byl haha, na zdjeciu zreszta widac

killafornia

mózg to dla ciebie pojęcie względne i mało znaczące dla twojego "marnego" rozumowania,więc tak jak pisałem...w srodku totalna próżna,o ile wiesz co to jest próżnia....lecz ja w to wątpie

aron312

a wiesz, ze najwiekszym dramatem naszej epoki jest to, że glupota zabrala sie do myslenia? Wez to pod uwage cymbale, zanim zaczniesz cos pisac.

killafornia

No jak tam, mądralo internetowy, namierzyłeś już mnie? Pośpiesz się, bo niedługo jeszcze zejdę ze śmiechu z ciebie Murzynku.

killafornia

wracaj na forum "Pierwszej miłosci",tam to nawet dzieciaki cię biją,maleńki hejterze

aron312

Ten/Ta killafornia to śmieć internetowy, trol, jakiś gówniarz. Wszystkich wszędzie obraża.

aron312

Daj sobie spokój z tym ćwierćinteligentem, on inaczej nie potafi-próbuje się dowartościowywać obrażając innych i posługując się, w jego mniemaniu sarkastycznymi i ironicznymi hasełkami. Zgłaszaj gościa, już mu co najmniej trzy konta zablokowali.

adlerxx

własnie zauważylem jego posty na innych forach filmwebu,szkoda słów,,,,tylko szczekać potrafi

aron312

Poczytaj jego/jej teksty, które pisał jako funkadelic, kiki_zjada_guziki. Ten osobnik ma problem z własną tożsamością płciową, raz występuje jako facet, raz jako kobieta. Sam z sobą dyskutuje w dodatku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killafornia

Powtarzasz się ... Jesteś strasznie monotematyczny - tylko obelgi i obelgi. Wszystkich mierzysz własną miarką, zupełnie nie potrzebnie.
Nikt normalny nie śledzi wypowiedzi obcej sobie osoby ? No nie zalewaj, ty przecież robisz to namiętnie, hejterku.

killafornia

Już czekam, panie strachliwy, przyjedź żebym się pośmiał

aron312

ja sprawdzalem twoje, i prymitywny ryj z twojego zdjecia pasuje do nich jak ulal. Prostak o manierach dresiarza z marnym pyskiem, jakby cie ktos łomem na dzien dobry wital.

killafornia

sprawdzałeś i co leszczyku...?jakieś sapy?,ja przynajmniej nie bluzgam na forumowiczów tak jak ty bo nic innego nie potrafisz robic,"chyba w życiu ci nie wyszło" haha...
pokaż swój Ryj...czekam...dawaj śmiało...pośmiejemy sie
chyba się nie wstydzisz....
czekam....

aron312

za leszczyka to ty robisz w swojej szkole zawodowej, chlopcze do bicia. W zyciu mi sie dobrze wiedzie, a swoje lico pokazuje tylko komus, kto jest tego wart, a takie cos jak ty, warte tyle co zuzyty dlugopis jednorazowy, nie ma mi za wiele do zaoferowania, wiec po co mam to robic?

killafornia

chłopcze szkołe to ja juz dawno skończyłem w przeciwienstwie do ciebie,widze ze jestes fanem McDonalda więc wyciągnij z gęby tego hamburgera,wciągnij ten spasiony brzuch i rób fotke,ja wciąż czekam
chyba ze nie miescisz sie w obiektywie...haha
dawaj fotke....no przecież masz jaja
dawaj...pokaż że nie jesteś tchórzem,tylko szybko bo twoje konto zostało już zgłoszone i długo nie pozyjesz...

killafornia

killafornia, ty znowu o swojej szkole zawodowej opowiadasz ? Daj już spokój, ostatnio prawie mnie zanudziłeś a teraz "maltretujesz" kolegę arona, swoimi bajkami ?
Może jednak skusisz się aby pokazać facjatę ... tak zakazana gęba będzie rarytasem dla zoologów. Ja również jestem jestem strasznie ciekawy jak wygląda naczelny troll polskiego internetu.

aron312

Jak dla mnie wygląda o wiele lepiej niż kiedyś - dalej jest ładna, a uroku dodaje Jej to, że jest bardziej szczupła/filigranowa. Wcześniej jak na mój gust była zbyt "przesadzista". Szkoda, że już nigdzie nie gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones