Elisabeth MossI

Elisabeth Singleton Moss

7,9
14 741 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Moss

Niesamowity jaszczur, nie da się na nią patrzeć w filmach, odrzucająca wręcz aparycja...

legos

Nareszcie ktoś, kto nie zachwyca się tą paskudą. Odważyłem się dać podobny komentarz do tej osoby i zaraz wylały się żale i pretensje.

legos

jak dla mnie jest prześliczna. Ale oczywiście jak to w życiu bywa najbardziej obleśne ryje zawsze są pierwsze do krytykowania urody innych.

FaithGibson

To proponuję operacje oczu. Ona jest paskudna, te wyłupiaste żabie ślepia . Kończę oglądać serial Mad Men i nikt mnie tak nie irytuje w tej produkcji jak ona, ledwo da się na nią patrzeć

walkirium

To nie patrz. Sama nie jestem fanką jej gry, ale przynajmniej nie oceniam ludzi po aparycji. Takim skrytym 'przystojniakom' jak Ty przydałoby się choć trochę klasy, ale przecież nie można wymagać cudów. Oglądaj kreskówki jeśli oczekujesz chorej perfekcji (może Barbie spełni Twoje oczekiwania).

Bogusia

buuuuuu popłakałem się ha ha ha ha

walkirium

Przykro mi.

walkirium

Tak samo miałam w Mad Men a teraz w Podręcznej. Takie super seriale a ona ofc w rolach głównych

FaithGibson

Święte słowa.

legos

Dla mnie również jest bardzo nieatrakcyjna i nie chciałabym wyglądać jak ona, równocześnie nie popieram tak niekulturalnych opinii co do czyjegoś wyglądu. Rodzimy się tacy, a nie inni, nie mamy na to wpływu... A może to i dobrze, ze nie każdy aktor/aktorka są idealni? W końcu normalni ludzie na ulicy tak wyglądają.

rurzaa

Ale nikt nikomu nie każe być od razu aktorką. Jest tak paskudnie brzydka, że oglądanie czegokolwiek z nią w roli głównej to droga przez mękę

Piotr_Glogowski

Pewnie dlatego nie zostałeś aktorem.

edziuniek

Nie zostałem aktorem, bo wolę w życiu robić ciekawsze rzeczy

Piotr_Glogowski

Na przykład pisać obraźliwe komentarze... Rzeczywiście, to jest ciekawsze zajęcie.

edziuniek

Nie obraźliwe tylko szczere

Piotr_Glogowski

Subiektywne.

rurzaa

Ciekawe jak Ty wyglądasz.

legos

XD props

legos

A mnie się bardzo podoba. Jest naturalna, a nie stemple na czole i cała twarz namalowana. Ma też w sobie niezwykłą delikatność. No i da się ją zapamiętać od razu i odróżnić od innych aktorek, a to chyba podstawą jeśli chodzi o wygląd w tym zawodzie.

Lisa__Rowe

Właśnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones