Elisabeth MossI

Elisabeth Singleton Moss

7,9
14 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Moss

Nie potrafię określić jej urody... Ale to chyba dobrze, bo przynajmniej nie jest przeciętna :)

oli_zbawiciel

mam o samo zdanie hahahaha:P Trochę brzydka, trochę ładna

oli_zbawiciel

To samo o niej pomyślałam. Czasami piękna czasami brzydka.

oli_zbawiciel

Ma fajną, inna urodę. Lubie ja oglądać na ekranie.

Madeline70

Ja bym powiedziałam, że właśnie mocno przeciętna. Ma w sobie coś irytującego, chociaż Mad Mena i Opowieści uwielbiam, nie miałabym nic przeciwko gdyby jej role zagrał ktoś inny.

DizzyMissLizzy

Tak - dokladnie: ma w sobie cos irytujacego. Pamietam ją z Top of the lake - podobal mi sie serial, ale np. opowiesci podrecznej (tytul dziwny) juz mnie denerwowała; tak samo w The Square; nie potrafie wyraznie ocenic co jest takiego w niej drażniącego.

oli_zbawiciel

Lubie ja ale rzeczywiście ta uroda taka irytująca.. Chociaż momentami wygląda ładnie. A tak to bez urazy ale jak ta baba ze wsi, od krowy oderwana.. jeszcze w tej "czapce". Ale zakładam ze tak właśnie miała wyglądać jej charakteryzacja w Opowieści Podręcznej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
oli_zbawiciel

Zależy od stylizacji i od charakteryzacji ale szpetna nie jest. Do tego dobrze sprawdza się w horrorach np. Strych, To my i Niewidzialny człowiek.

oli_zbawiciel

jedna z najbrzydszych aktorek

oli_zbawiciel

To mi najbardziej nie zagrało w tym filmie. Jak można mieć obsesję na punkcie brzydkiej i aseksualnej kobiety?

zatracony

Czy Ty czytasz to co piszesz? Wiesz kim jest w ogóle aseksualna osoba?
A poza tym "brzydki" to określenie względne.

soszi97

dokładnie

soszi97

Nie wkręcaj mnie w rozmowę na temat LGBTkuku.
Słownik języka polskiego:
aseksualny
1. «pozbawiony seksu, zmysłowości»

zatracony

Moim zdaniem jest zmysłową i uroczą kobietą. Współczuję przewrażliwienia na punkcie jakiegośtam "lgbtkuku" i braku ciekawego słownictwa, by nieco ciekawiej i kulturalniej opisać swoje wrażenia na temat bohaterki serialu.

oli_zbawiciel

Zdecydowanie brzydka.

oli_zbawiciel

Jak dla mnie tylko wyjątkowo brzydka i nie ma w sobie nic pociągającego. Ale to kwestia gustu. :)

apusia

Zgadzam się, wyjątkowo szpetna. Na dodatek drażni mnie grymas jej twarzy, szczególnie w Top of the Lake.

oli_zbawiciel

Wyjątkowo szpetne i niezgrabne to babsko. Jak napisała KhyraVolain: jak 'baba ze wsi, od krowy oderwana' xD Jednocześnie jej zdolności 'aktorskie' pozostawiają wiele do życzenia.

oli_zbawiciel

Specyficzna uroda. Wspaniała aktorka.

oli_zbawiciel

odpychająca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones