Elisabeth MossI

Elisabeth Singleton Moss

7,9
14 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Moss

Poruszający występ w Opowieściach Podręcznej, dobrze przyjęty w Cannes the Square, dwa nieźle zapowiadające się filmy w kolejce, no jestem ciekawa rozwoju kariery :)

Co do urody - dyskusyjna, ciekawa, intrygująca, na pewno na castingach nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. To chyba atut, nie?

dadada

po jej występach we wspomnianych przez ciebie produkcjach oraz oczywiście w Mad Men (dzięki któremu zaistniała w Hollywood) to raczej castingi jej nie będą już potrzebne :) kiedyś jej nie lubiłem, ale Tajemnice Laketop mnie przekonały...

dadada

Nie obchodzi mnie jej uroda jeśli jest dobrą aktorką. O aktorach nikt nie dywaguje czy mają dyskusyjną urodę-albo są dobrzy albo nie. O aktorkach zawsze jest jedna i ta sama dyskusja.

dadada

jest scjentologiem ,wiec jasne że to bedzie udana kariera

dadada

Istnieją role do których uroda osobista jest potrzebna i takie w których rola z urodą nie ma nic do rzeczy. Jednak w opowieściach podręcznej chociaż przeciętna uroda byłaby mile widziana. Niestety reżyser i cała reszta decydentów mieli inne zdanie. Co do samego serialu, to daleki jest od ideału. Cały temat sezonu mogliby ścisnąć do 2-3 godzin i nie straciłby wiele na wartości i treści. Przez co ciągnął się w nieskończoność, a czas jemu poświęcony uważam za zmarnowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones