Edyta Jungowska

7,2
2 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Jungowska

Edyta jest jedną z ciekawszych polskich aktorek! Nie macie dosyć już mdłych wschodzących gwiazdeczek, bo ja tak! Ona ma to coś. Charakterystyczy głos i sposób grania, szkoda że reżyserzy nie doceniają jej i obsadzają tylko w słodkich, mniejszych rolach. Świetnie sprawdziłaby się wcielając w jakąś charakterystyczą, główną bohaterkę filmu, z dobrze zarysowaną historią. Wierzę, że Edyta jeszcze czeka na swą rolę.

madeleine_3

a ja myślę że się na niej nie poznałaś ;)

ta kobieta jest dokładnie taka sama w każdej roli! ostatnio widziałem ją w jakiejś reklamie i była tam taka sama jak w tych serialach co ogląda moja babcia i taką ją pamiętam z "ekstradycji 3". ten sam ton, te same gesty, to samo krygowanie się przed kamerą. ona ma moim zdaniem ubogi warsztat. pamiętam ją też z jakiegoś teatru telewizji i grała z taką samą manierą i miną z jaką gra pielęgniarkę z "na dobre i na złe". z polskich aktorek to tylko Renata Gabryjelska i Renata Dancewicz mogą poszczycić się mianem tej gorszej (z tym że ta druga ma ładne piersi i pokazywała je kiedy było trzeba, więc ludzie mają jakieś pozytywne z nią skojarzenia :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones