Edyta Jungowska

7,2
2 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Jungowska

Czy widzieliście Edytę Jungowską w sztuce teatru TV "Od czasu do czasu"? Absolutna rewelacja! Jeden z najlepszych teatrów TV jakie widziałam w życiu. A Edyta gra w nim brawurowo! Ma nie tylko charakter, ale przede wszystkim iskrę w sobie, aż radość patrzyć! W skali od 1 do 10 ma dla mnie za tę rolę 11!

użytkownik usunięty
jolanta

Tak, w roli Lali, czyli Siły Dominującej, była rewelacyjna.

Właśnie oglądam i padam na kolana przed Jungowską i jej wąską specjalizacją.

jolanta

Droga Pani Jolanto:) Czy mogłabyś w skrócie opisać tę sztukę,ponieważ nie wiem czy to jest to o czym myślę a poszukuję akurat tegoż teatru TV?

Z góry dziękuję oraz pozdrawiam:)

scoiataell

http://www.youtube.com/watch?v=RKqwiGm77IY

jolanta

Ja również poszukuje pewnej sztuki teatru TV w której zagrała pani Edyta.

Strzempki fabuły które zapamiętałem to np. to że fabuła rozgrywa sie najprawdopodobniej w czasach Viktoriańskich w jakimś dworku i w otwartym plenerze.

Drabi

http://www.youtube.com/watch?v=RKqwiGm77IY

jolanta

Widziałam wczoraj, jestem zachwycona sztuką i aktorami :) naprawdę świetny spektakl.

jolanta

Moim zdaniem rola w tym przestawieniu TTv jest najlepszą w dorobku p. Edyty.

Sentence

Polecam Ci jeszcze jeden teatr TV "Klub kawalerów". Uroczy spektakl! Komediowy, zabawny a Pani Edyta gra w nim z tym swoim "błyskiem w oczach". Nie mogę zrozumieć dlaczego twórcy teatru TV zapomnieli ostatnio o tak wspaniałej aktorce! Chyba właśnie teatr TV jest Jej domeną! Och, żeby tak nam było dane zobaczyć coś nowego z Jej udziałem!!!

jolanta

zgadzam sie, teatr ten jest znakomity, gra aktorska, scenariusz...po prostu swietny

jolanta

a wie może jak nazywała się sztuka w której Jungowska grała kurtyzanę wiem że grał tam również Henryk Machalica , Magdalena Zawadzka.Akcja dzieję się bodajże w pensjonacie

jolanta

Oprócz "Od czasu do czasu" polecam jeszcze "Pigmalion". Jest boska:)))

jolanta

Oj tak, świetna rola. Nie tylko znakomicie wczuwa się w rolę, ale i dzięki charakteryzacji, modulacji głosu i gestykulacji działa na wyobraźnię. :)

jolanta

Ona w teatrze Tv byłe mega, w każdej sztuce. Pamiętam jak za dzieciaka oglądałem " baryłke" świetny spektakl i wybitna obsada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones