Denise RichardsI

Denise Lee Richards

6,9
4 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denise Richards

nie oglądałam z nią wielu filmów, więc jej talentu nie ocenie. ale za każdym razem jak ją widzę, to od razu kojarzy mi się z rolą w filmie "dziwka"
przez to mam do niej jakąś odrazę, której nie potrafię złamać. :(

użytkownik usunięty
roksia_23

No ja też tak mam z niektórymi aktorkami ,ale z nią akurat nie.

roksia_23

Ja ja nawet lubie, bo jest bardzo ladna, Filmu 'dziwka' jeszcze nei ogladalam. Moze nei powinnam ;)
Wydaje mi sie ze chyba jest dobra aktorka, i jest naprawde sliczna, szkoda ze nie ma z nia wiecej filmow...

użytkownik usunięty
azlotko

Cóz co do urody .. ja uwazam ,że az taką pięknością nie jest . Osobiście duzo bardziej podobają mi sie inne aktorki . Ale jest fajna to trzeba przyznac ;)

no mi też się raczej nie podoba, ale brzydka nie jest... tylko ta moja odraza do niej psuje prawie wszystkie filmy które z nią oglądałam ... :(

roksia_23

Tak to już jest, że jedna rola aktora przekreśla nam jego wizerunek. Ale widziałem z nią kilka produkcji i myślę, że jest to bardziej aktorka komediowa :) Ma takie coś, że chętnie się ją ogląda :) Filmu "Dziwka" nie widziałem. może też bym się trochę zniesmaczył :(

roksia_23

hehe mam to samo,tyle ze mi sie kojarzy z filmu "głupia i glupsza"i chyba juz tak zostanie mi w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones