David Soul

David Richard Solberg

7,0
404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Soul

Wcześniej słabo kojarzyłem, mimo, że jego twarz wyryła mi się na zawsze w pamięci (i to nie za sprawą serialu Strasky & Hutch, lecz z Tajemnic Sahary), jednak jakoś o nim zapomniałem. Dopiero niedawno znowu o nim sobie przypomniałem. Dzięki "Filth" (super film!).
W Tajemnicach Sahary grał niezłą wredotę - amerykańskiego legionistę Rykera, który przez cały czas tropił Michaela Yorka i szukał "zakazanej góry". Ta rola - po prostu była świetna!
Ale przyznam, że dopiero po Filth tak naprawdę zacząłem zastanawiać się kim ten facet jest. I okazało się, że oprócz aktorstwa imał się również śpiewania. I to z powodzeniem, choć oczywiście nie na miarę innych filmowych gwiazd, gwiazdeczek, Po prostu nagle zachciało mu się być sławnym również na estradzie.
Oczywiście wielkiej kariery nie zrobił, ale swoje pięć minut miał. A kto pamięta jego super piosenkę Silver Lady... chociażby z Filth - ten wie, że nie było tak źle :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones