David Faustino

David Anthony Faustino

8,1
1 431 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Faustino

Dlaczego filmweb się kompromituje i podaje, że David ma aż 160 cm wzrostu? Skoro Christina
Applagate ma 165 a jest wyższa od tego pokraka co najmniej o głowę to jego realny wzrost będzie
gdzieś na poziomie 140 cm w porywach. Karły nie powinny się ukrywać!

bartex444

Teraz ty się kompromitujesz i wytykasz komuś jego wady

Fifarafa99

Gościu mówi o kompromitacji a sam się kompromituje, bo podaje się za Małysza hehe. Podaje fałszywe dane i udaje twardego, bo nie na jego konto idzie tylko na Małysza,

użytkownik usunięty
dominik1989

Tak tylko że Małysz też jest bardzo mały...

Bez przesady Małysz nie jest taki mały sporo facetów ma około 170 cm wzrostu.

użytkownik usunięty
dominik1989

Ja mam 203cm więc dla mnie trochę mały jest Małysz, widziałem go parę lat temu na żywo i miałem porównanie ;p Ale patrząc obiektywnie to 170cm to jest taki zwykły, przeciętny wzrost, nie tam jakiś od razu kurdupel. Małego można nazywać kogoś kto ma 160cm, albo jak Devito - blisko 150cm :D

Nie masz się, czym chwalić, bo taki wzrost to jest przekleństwo chyba, że jesteś koszykarzem albo zapaśnikiem.

użytkownik usunięty
dominik1989

Trenuję na siłowni ;p Mi tam odpowiada bo im większy wzrost, to proporcjonalnie można nabrać większej masy, im większa masa (oczywiście żaden tłuszcz) tym można nabrać więcej siły. Ale zresztą co ja tu gadam o siłowni na takim portalu. Przekleństwem to może być 230 cm, 2m to czasem spotykam na ulicy, w liceum było dużo osób o podobnym wzroście do mnie. Oczywiście w stosunku procentowym do reszty, to bardzo mało.

Później na starość są problemy z kręgosłupem. Według mnie optymalny wzrost dla człowieka to od 176 do185 cm wzrostu około.

użytkownik usunięty
dominik1989

Problemu z kręgosłupem u wyższych osób występują częściej, lecz nie musi. Najważniejsza podczas treningu jest odpowiednia technika. Ja tam zamierzam siłowo, masowo trenować tak do 40-stki, potem już głównie bieganie, sport itd. Najlepszym przykładem prawdziwego zdrowia jest mój sąsiad ;p Facet ma blisko 70 lat a biega po kilkanaście kilometrów dziennie, tyle samo jeździ rowerem. Znam ludzi w jego wieku, co już po schodach sprawnie nie potrafią chodzić. Niestety tacy jak on to się zdarzają bardzo rzadko.

Łatwo ci powiedzieć a jak ktoś ma problemy z kręgosłupem od dziecka. A np. Jeżeli byś miał inne zainteresowania to pewnie byś nie był zadowolony ze swojego wzrostu.

użytkownik usunięty
dominik1989

Nie był bym zadowolony ze swojego wzrostu, jak bym pracował np w biurze. Jeżeli jesteś wysoki, to najlepiej to chociaż wykorzystać w jakimś sporcie, jak mam siedzieć tylko przed papierami na dupie to nie dzięki ;p Niby wzrost nic do tego, ale jakoś nie widzę siebie w tym zawodzie.

To w końcu, jaki sport uprawiasz zawodowo.

użytkownik usunięty
dominik1989

Znaczy że trenuję siłowo od 7 lat, coś jak Strongman tylko że nie biorę na razie udziału w jakiś większych zawodach. Najpierw trenowałem 2 lata na rzeźbę, więc teraz nie wyglądam jak jakaś świnia ;p Mi nie chodzi tylko o siłę i masę, tylko także o wygląd. Jednak normalnie to ja jeszcze pracuje i studiuje. Ten sport to zawodowo chciałbym uprawiać jak skończę studia. Na razie muszę jeszcze popracować, by móc startować w jakiś zawodach. Chociaż nie którzy znajomi mówią mi że już mógłbym zacząć, ja wole jednak najpierw osiągnąć mój upragniony, fizyczny stan :D

Chcesz pójść w ślady Pudziana.Pudzian ma trochę ponad 180 cm a ma super rzeźbę. Jak startował w Strongmenach to zawsze miał najlepszą rzeźbę. A później przejdziesz do MMA:)

użytkownik usunięty
dominik1989

O to właśnie mi chodzi. Jak bym od samego początku jechał tylko na masę, to teraz bym za ciekawie nie wyglądał ;p

A jak ci się podoba Sylwetka Stallone jak na staruszka daje rade:).Trochę mnie to dziwi, bo w jego przypadku było widać jak się zmienia jego sylwetka podczas kręcenia Rockiego, Podczas jedynki to miał taką jeszcze nie zbyt ciekawa, ale już w trójce miał prawie idealną rzeźbę. Później już tak nie dbał o rzeźbę, ale znowu zaczął dbać jak zaczął dobiegać do 60.

użytkownik usunięty
dominik1989

Dokładnie to samo odczułem, na pewno ostro trenował w trakcie kręcenia filmów. A co do jego sylwetki, to jak na ten wiek to jest bardzo dobra, tak samo jak u Schwarzenegera :D

No nie wiem jak u Schwarzenegera, bo nie widziałem, ale podobno zaczął dbać o siebie jak zaczął grać znowu w filmach.. Bo jak był gubernatorem to strasznie się zapuścił.

użytkownik usunięty
dominik1989

"Miał być kaloryfer, wyszedł bojler..."

http://www.team-bhp.com/forum/iipcache/83036.jpg Tak byś chciał wyglądać czy trochę zbyt dużo mięśni.

użytkownik usunięty
dominik1989

On jest niski, więc robi wrażenie jeszcze szerszego. A tak w ogóle to on jest kulturystą, ja jestem nastawiony na siłę. A to czy za dużo mięśni czy ok, to ja takie coś lubię (ekstremalnie). Chociaż większości osobom takie coś się nie podoba, no chyba że chłopakom na siłowni ;p

To wyślij przykładowe zdjęcie mięśniaka który odpowiada twoim wymaganiom.

użytkownik usunięty
dominik1989

Ten co wysłałeś był spoko ;p

Jak dla mnie za dużo mięśni. http://storage.sfd.pl/1/images2009/20090409220816.jpg Mi się podoba takie coś.

użytkownik usunięty

Problemy z kręgosłupem u wyższych osób występują częściej, lecz nie muszą*

dominik1989

i sercem

Umknie w gimnazjum gościu miał około od 180 do 190 cm wzrostu i ryczał, że ja nie chce mieć 2 metrów taki panikarz był z niego hehe ale cwaniaczkowaty.

użytkownik usunięty
dominik1989

Ryczał że on nie chce mieć dwóch metrów, czy ryczał że ty nie chcesz mieć dwóch metrów? :D

Mówił, że on nie chce, bo się mu połamie kręgosłup i takie różne. Ja to w gimnazjum byłem normalnego wzrostu około 170 cm wzrostu. A w tej chwili mam około 20 cm wzrostu mniej od ciebie.

użytkownik usunięty
dominik1989

Ale dobra, spoko już wiem raczej o co chodzi XD

bartex444

liczysz z bujnymi włosami Christiny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones