David Carradine

John Arthur Carradine

7,7
6 620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Carradine

dziwi mnie dlaczego dopiero po jego śmierci wszyscy zaczęli sie im interesować. dla mnie to co tu niektórzy wypisują to jest po prostu brak szcunku dla człowieka.

kathrina357

Dokładnie tak. Pamiętam jak wchodziłem jeszcze gdy żył na tę stronę na filmwebie to nie było żadnego komentarza i sam wpisałem mój komentarz. Inni nagle zaczęli się interesować gdy umarł i wyśmiewać z tego, że niby powiesił się za jaja.
W większości przypadków ludzie, którzy tu wypowiadają się to widzieli góra 2-3 filmy z tym aktorem.

kathrina357

Po prostu Carradine był jakimś takim.. nijakim aktorem. Grał w wielu filmach z karate i kung-fu w tle, ale mi osobiście zawsze wydawał się kompletnie niewiarygodny. Tak, jak by był nie z tej bajki. Oczywiście jest to moje całkowicie subiektywne uczucie, ale ile razy go widziałem w filmie, zawsze miałem uczucie, że on to tej roli po prostu ie pasuje. Tak było za każdym razem.

AJGOR_2

masz prawo nie lubić tego aktora i ja to szanuję, dziwi mnie tylko to że niektórzy nie maja szacunku do zmarłych...

kathrina357

Fakt, że nie przepadałem za nim, jak za aktorem, nie oznacza, że nie szanuję go jako aktora, i jako człowieka. Uważam właśnie, że nie bardzo się nadawał do tych ról, bo przeważnie grał ciemniejsze charaktery, a w ogóle do tego nie pasował. Bardziej mi wyglądał na dobrego człowieka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones