David Boreanaz

David Paul Boreanaz

8,2
3 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Boreanaz

ech wiem, że to co powiem to nie nowość, ale ostatnio w gazecie z tamtego roku natknęłam się na artykuł, gdzie opisywali to jak zdradzał swoją żonę i to nie z jedną kobietą, sypiał nawet z Rachel Unitel czy jak to się tam pisze- tą kochanką T. Woodsa, a w tym czasie jego żona była w ciąży z ich drugim dzieckiem. I nawet chciał porzucić żonę dla tej laski. Jakby mnie tak mąż upokorzył to na pewno bym mu nie wybaczyła, rozumiem, że ta Jamie mu wybaczyła dla dobra dzieci, że go kocha i w ogóle ale założę się,że za jakiś czas znowu zacznie ją zdradzać...No ale za rolę Bootha to i tak zawsze będę go lubić:)

K_i_N_g_A_88

z tego co wiem to tylko plotki, nieprawdziwe :)

K_i_N_g_A_88

Też czytałam, ale sądzę, że dziennikarze po prostu szukają tematów ;)

K_i_N_g_A_88

żone zdradzał ale z 1 kobietą a ibona niebyła w tedy w ciąży al wyszło na jaw ,że żona wcześciej od niego go zdradziała .Ac i ty wierzysz gazetą ;___; <----- to co wcześniej napisałam to wypowiedź jego (żona sie przyzznała)sor za błędy ort ;)

Anna_95

Zapomniałam totalnie, że dawno temu założyłam ten temat. Nie wierzę gazetom, ale jeśli by to była prawda to pozostanę przy swoim zdaniu, że współczuję jego żonie. Sama przyznaj, że raczej nikomu nie życzyłabyś takiego męża. Być może ona też go zdradziła ale Ty też tego nie wiesz, bo zapewne wyczytałaś to również z gazet, a nie widziałaś na żywo:). Tylko oni sami wiedzą jaka jest prawda:)

Anna_95

Wpis stary, ale nie mogłam nie napisać... Anno, na miłość boską! Na przyszłość zamiast przepraszać za błędy, poświęć chwilę na ich poprawienie przed opublikowaniem czegokolwiek, bo Twój wpis po prostu boli, gdy się go próbuje przeczytać. Błędy fleksyjne, interpunkcyjne, składniowe... nie tylko ortograficzne.

K_i_N_g_A_88

Zawsze tak bezkrytycznie przyjmujesz wszystko co słyszysz??

tweety77

Jeśli pisząc "bezkrytycznie" masz na myśli, że naiwnie i łatwowiernie wierzę w to, co piszą gazety to moja odpowiedź brzmi: nie. Po prostu czytając ten artykuł pomyślałam sobie, że gdyby informacje w nim zawarte były wiarygodne, to na miejscu tej Jamie bym mu nie wybaczyła. Lubię Davida jako aktora, aczkolwiek jeśli prawda o jego życiu prywatnym byłaby taka jak piszą brukowce to by znaczyło, że w rzeczywistości jest zwykłą świnią:). Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.

K_i_N_g_A_88

Współczuje mu-oszczerstw skierowanych przeciw niemu,przez pełnych nienawiści i zazdrosnych użytkowników filmwebu(co niektórych) jak założyciel tego absurdalnego i istnie gó.......go tematu powołanego przez nienawiść, do tego wspaniałego aktora- jak macie czelność obrazić go???

920

Może spać,z kim chce-ludzie kopulują,na przystankach autobusowych i na ulicach,a w komunikacji miejskiej codziennie kogoś zgwałcą-a ty go obrażasz i masz jeszcze niepotwierdzone informacje???Współczuje mu-on przynajmniej nie p.....y się na środku ulicy,albo nie gwałci kogoś,w tramwaju!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones