Dariusz WolskiI

Dariusz Adam Wolski

8,2
6 462 oceny zdjęć
powrót do forum osoby Dariusz Wolski

Same słabe tytuły   

użytkownik usunięty

jakieś bajeczki itp, żaden z tych filmów mi się nie podobał, zdjęcia to nie wszystko, dlatego bez rewelacji, pewnie jest tanim operatorem, bo te filmy pochłonęły duży budżet, tylko tego nie widać, można je sobie odpuścić, pozostawić np. niewymagającym widzom. Lepszy jest Sven Nykvist

człowieku ty weź się zastanów co ty piszesz a dopiero potem pisz
on jest jednym z najlepszych w tym fachu i stwierdzają to najlepsi reżyserzy na świecie więc najpierw poczytaj a potem się wypowiadaj

użytkownik usunięty
Seneca

To twoje gatunki m. in. familijne, fantasy więc twój gust, nie mieszaj w to poważnych projektów i dobrych horrorów ;))

poważnymi projektami nazywasz horrory serio?

użytkownik usunięty
Seneca

W szczególności, śmiesz oponować faktom ? np. Hitchcock, Lovecraft, Wes Craven, John Carpenter, George A. Romero, Tobe Hooper, Clive Barker, Brian Yuzna, Stuart Gordon, Dan O'Bannon... oni są znani z dobrych scenariuszy/projektów w horrorach, które budzą emocje u widza, zaprzeczysz ? ;))

Ja zaprzeczę. Idź z tym kampem i kiczem. To, że robisz w gacie bo wyskoczy Ci zombi z szafy, to nie znaczy zaraz, że mamy do czynienia z wyjątkowej próby dziełami, charakteryzującymi się kunsztem reżyserskim i operatorskim. Sam lubię czasem obejrzeć jakiś horror (często by się pośmiać, bo rzadko są straszne), ale porównywanie tych niechlujnie skleconych wypocin do prawdziwego kina, to delikatnie mówiąc nadużycie.

użytkownik usunięty
ural

No cóż, szczerze powiem, że 80-tni dziadek były agent kgb, ma lepszy gust od ciebie, tłumaczenie jest zbędne ;)) jakkolwiek to nie ja jestem tym dziadkiem ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones