Dariusz WolskiI

Dariusz Adam Wolski

8,2
6 457 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Dariusz Wolski

Pewnie jak z zwykle fani od Burtona nabili u średnią. Podobnie z resztą jest w przypadku pozostałych profesji (reżyser, aktor, aktorka, kompozytor)

http://www.filmweb.pl/person/Wally+Pfister-40899/discussion/Artysta-1704112

Tak jak fani Noianka nabijają punkty jego ludziom.

użytkownik usunięty
neo_angin

Pfister zjada go, wystarczy spojrzeć chociażby na liczbę nagród i nominacji. Fanboje Burtona nabiją średnią wszystkim jego współpracownikom, taka jest prawda

Nagrody gówno znaczą. Jakbyś trochę więcej poczytał o oscarach to byś wiedział że to ŻADEN wyznacznik artyzmu. Pfister robi hamerykańskie typowe zdjęcia. Ty lubisz taką tandetę.

użytkownik usunięty
neo_angin

bahahaha to własnie Wolski robi hollywoodzką tandetę w połączeniu z efekciarską scenografią. Pfister również było nominowany do złotej żaby stali Bafta...

Zdjęcia w "Sweeney Todzie" były świetne. No Pfister robi zdjęcia do efekciarskich akcyjniaków. Po prostu "sztuka".

użytkownik usunięty
neo_angin

Memento, Bezsenność i Prestiż to nie są akcyjniaki

Zdjęcia tam niczym specjalnym się nie wyróżniają. Normalne rzemiosło.

użytkownik usunięty
neo_angin

taa jasne szczególnie w przypadku Memento. Natomiast bezsenność to najbardziej niedoceniany film jeśli chodzi o zdjęcia.

No w "Bezsenności" jeszcze. W "Memento" co było tak niezwykłego?

Dla Burtona robił zdjęcia tylko do dwóch filmów.To już prędzej fani Verbinskiego mogą podbijać średnią ( co by nie mówić - świetne ).Natomiast jak dla mnie najlepsze zdjęcia Wolskiego to te do filmów Proyas'a...

Wolski jest dobry, chociaż ja sam mam inny ranking z Deakinsem i Richardsonem na czele. Wiem, mało oryginalnie;)

Mało kto zna operatorów, więc głosują na niego, bo Polak, a z Polaków ma fajne tytuły, jak Piraci.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

jeśli chodzi o Polaków to Kamiński jest najlepszy i ma lepsze tytuły na swoim koncie Lista Schindlera, Szeregowiec Ryan, Raport mniejszości, Monachium, Motyl i skafander...

Ale Piraci są bardziej popularni.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

To się nazywa argument... ;)

I kolejny dowód, że rankingi nie powinny być kształtowane przez hałastrę.

To co jeszcze robisz na tym portalu, skoro nie powinno na niej być hałastry. Jak nie umiesz czytać, to nie moja wina. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones