Dariusz Wnuk

6,3
226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Wnuk

Zastanawiam się czy jest coś w nim z Łukasza gdyż tak rewelacyjnie gra przez tyle lat tę postać że często się myślę nad tym.Postać którą gra w Samym Życiu potrafi nie źle człowiekiem zmanipulować raz jest pozytywna raz negatywna i tak na zmianę,po aktorze nie widać znużenia tą postacią jak to czasem widać u innych.Nie przepadam też za takimi serialami tasiemcami ale jak już mam oglądać ten serial to tylko po to by jego wspaniały kunszt aktorski.Chętnie bym go widział w jakimś ambitnym filmie tylko nie wojennym bo od nich już mi się nie dobrze robi -sory :)

EHNATON2

Ludzie wybaczcie mi za te byki ale kawa wylała mi się jak to pisałem i nie sprawdziłem ::::)))))

EHNATON2

Wybaczamy :)

Aktor świetny, ja też oglądałam Samo Życie tylko aby jego kunszt aktorski podziwiać...

EHNATON2

Stary post ale odpowiem ;) Tak pan Wnuk jest w roli Łukasza świetny ale niestety lepiej wychodzi mu granie Łukasza gnoja niż Łukasza dobrotliwego. Po za tym ma świetną chemię z panią Oberc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones