Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

zagrają wszystko ,od chama po świętego.Oczywiscie nie mozna zapomnieć o perełkach w stylu Pszoniak ,Seweryn, Frycz-młody ale jaki:).

autografy

Masz racje. To są jedyni żyjące przedstawiciele kina którzy mogą nazywać siebie prawdziwymi aktorami. Chciałem podać trzech aktorów z "Ziemi Obiecanej", ale oni już tu są. Zapomniałeś jednak o Pieczce. Tak Franciszek Pieczka to genialny aktor.

Pzdr

Zandarm

Zgadzam się z Pieczką-no i oczywiście z Francji de Funes:)-uwielbiam go.

autografy

Nie wiem, na ile są prawdziwe te cytaty z Olbrychskiego o 'ciaćkaniu się z gwiazdami' w Hollywood, ale facet, który odwala robotę za kaskadera i pozwala nakręcić ze sobą scenę w szpitalu z robieniem w pieluchy - z pewnością nie ciaćka się względem swojej osoby.

TangoAndWaltz

Reszta też gra wedle zasady ze starej szkoły, że 'd#pa jest do sr##ia, a aktor do grania', jak to się kiedyś mówiło - jak nie pasuje, to zawsze można buty szyć.
To, że reżyser czasami wchodzi w tanie efekty, jak w tym nieszczęsnym 'Nie opuszczaj mnie' ze sceną szpitalną, to już inna sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones