Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

W Niedzielę Wielkanocną gościem TVP było małżeństwo Olbrychskich. Aktor i jego żona wykorzystali świąteczny nastrój, by w swoim stylu obrazić polityków i zwolenników opozycji. – Uważamy ich za kretynów-mówili- Polska ma się świetnie i jesteśmy bardzo dumni z Donalda Tuska – powiedziała Krystyna Demska-Olbrychska. Jej małżonek dodał, że Polska rządzona przez koalicję PO-PSL przeżywa okres na miarę rządów Kazimierza Wielkiego. Musiałem faktycznie wyglądać jak kretyn, gdy zdębiały oglądałem ten wywiad.Pan Daniel Olbrychski swojego czasu, kiedy wpadł na wystawę fotograficzna i za pomocą szabli ciął bezlitośnie po eksponatach ogłaszając przy okazji, że szablą Kmicica tego dokonuje, uświadomił mi pewną myśl.
Otóż człowiek ten mentalnie (a może nie tylko mentalnie) utożsamił się z rolą swojego życia w sposób graniczący z obłędem. Teraz konsekwentnie to realizuje i analizując jego wypowiedzi, obecnie jest na etapie Kmicica służącego księciu Radziwiłłowi. To rodzi moją nadzieje, iż za pewien czas dokona konwersji na Babinicza i wybierze sobie jakieś wrogie kolubryny aby je wysadzić w powietrze. Istnieje tylko niebezpieczeństwo, że wcześniej jako człowiek myślący ze jest kimś innym, może skończyć w miejscu, gdzie przebywają ludzie uważający się np za Napoleona Bonapartego.

thanau

Brzmisz jak bezrobotny przegraniec, który nie daje sobie rady w życiu.Nie zwalaj swojego życiowego nieudacznictwa na innych.

llama777

a Pani Ilama znowu zabawna ja Ferdek Kiepski.
pozdrawiam serdecznie po katolicku.


llama777

Wiem, że komentarz był sporo czasu temu pisany,ale ty z kolei brzmisz jak mało inteligentna wyborczyni peło...

666green666

"mało inteligentna wyborczyni peło..."
Jestem facetem .Nie lubię PO i nigdy na nich nie głosowałem.Lepiej na pewno ci idzie wyciąganie drobnych z portfela mamy,niż wyciąganie wniosków z cudzych wypowiedzi.

llama777

Jest Pan natomiast sodomitą intelektualnym. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
666green666

Czyli wyszło Szydło z worka. Mało inteligentny wyborca pisu ...

użytkownik usunięty
llama777

nie ćpaj już palicotowcu kodowcu

użytkownik usunięty

nie ćpaj ...

llama777

Miał prawo być bezrobotny w PO-wskiej Polsce. Jak też byłem. Teraz za PIS-u jest mi lepiej. Precz z Olbrychskim Stuhrem i podobnymi. Polska PO-0wska to było Polska chamska i arogancka dla Polaków.

llama777

Bardzo dobrze napisała. Olbrychski bronił i broni niemieckich agentów, zdrajców i anty-polaków, którzy upodlili naród Polski a bycie bezrobotnym jak piszesz to nie była nic nadzwyczajnego za rządów Tuska czy Kopacz. 21 podwyżek podatków. likwidacja stoczni. Toż za PO wyjechało 2 miliny Polaków na obczyznę. Trzeba potępiać Olbrychskiego czy Jandę bo na to zasługują zdrajcy antyPolacy i świnie. Nie ma dla nich litości wśród normalnych Polaków. Ty o bezrobociu piszesz?? A co mieli ludzie robić za czasów PO. Dobrze, że w 2015 roku osunęliśmy świnie od koryta bo teraz Polska gospodarka rozwija się najszybciej w Europie i bezrobocie wedle Eurostatu mamy na poziomie 3,4%. Ja mam pracę ona ma pracę i milion Ukraińców w Polsce ma pracę. Da się? Da się, Wszystko się da jak zdrajcy nie rządzą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aaron_apfelbaum

Czekamy teraz na piękne zaoranie opozycji:))

thanau

To aktor. Nigdy nie miał kontaktu z rzeczywistością.

thanau

Nie zapominaj że Aktor ma specjalną rolę w społeczeństwie - jest zarówno Natchnieniem milionów, ostatecznym Autorytetem i Mesjaszem maluczkich. Możemy obejść się bez przedsiębiorców, rzemieślników i naukowców, ale Aktor jest podtrzymującym nieboskłon Atlasem. A tak na poważnie to Daniel Olbrychski i Jan Nowicki to świetne przykłady ludzi, których powinno oglądać się wyłącznie na wielkim ekranie. Czasem dla poprawy humoru czytam i oglądam sobie wywiady z obydwoma panami, gorąco polecam. A jedyne co Olbrychski ma wspólnego z Kazimierzem Wielkim to piosenka Kazika, wiadomo jaka.

użytkownik usunięty
thanau

Kolejny...
Nauczycie się wreszcie, że forum na FW nie jest miejscem do wylewania swoich politycznych żalów?

Pełna zgoda. Niektórym forum FW pomyliło się z polityką, proponuję zmienić forum i dyskutować o filmach i ich twórcach . nie o polityce.

Jestem za ,bo się robi trzoda.

thanau

'Jestem rusofilem, ale i putinofobem… [...] Putin doskonale wie, że nie przekona społeczeństwa reformami, bo nie umie ich przeprowadzić. Nie ma pomysłu na kierowanie krajem, nawet takiego, jaki mieli Gorbaczow i Jelcyn. Ale że zintegruje społeczeństwo przez agresywną politykę, to już się nie spodziewałem. I najbardziej w tym wszystkim smutne jest nie to, że posłał wojska na Krym i zagraża Europie – najbardziej mnie przeraza, że ma takie społeczne poparcie. [...] niechby i pięćset na tysiąc osób w Teatrze Majakowskiego było za Putinem, to nie mam zamiaru dla nich grać.[....] [wywiad Paweł Piotrowicz]

TangoAndWaltz

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/daniel-olbrychski-bojkotuje-wystepy-w-rosji-p rzez-pana-putina_387493.html

TangoAndWaltz

No i miał rację co do Putina, co do PiS-u zresztą też.

użytkownik usunięty
thanau

świetnie napisane

użytkownik usunięty
thanau

A ty jesteś mentalnie dwulatkiem obrażającym tych którzy mają inne zdanie niż ty. Więc jak ty możesz ...
kretyn ...

thanau

Każdy obywatel naszego kraju, ma prawo mieć swoje poglądy. Aktorzy również. Szanując i podziwiając Donalda Tuska, kogo Daniel Olbrychski zdradzał? To, że Thanau jest prawicowcem, nikogo nie interesuje, a zwłaszcza tu, gdzie dyskutuje się na temat filmów a nie polityki. Daniel Olbrychski jest wybitnym, znakomitym aktorem. Obejrzałam, przed chwilą Brzezinę: jest po prostu WIELKI!

joannakruk_2

Ewa Ziętek opowiadała, że zdawała akurat do szkoły teatralnej (studia w PWST w Warszawie ukończyła w 1975 r.). "Pamiętam, że pomyślałam, jak niezwykłe jest życie. Pół roku wcześniej kochałam się w Danielu Olbrychskim. I nagle, po pół roku, leżałam z nim w łóżku. Co prawda w łóżku filmowym, ale zawsze" - żartowała pamiętna Panna Młoda. "Marzyłam, by być aktorką, ale mówili mi, że nie wyglądam, jak aktorka. Jednak była we mnie ogromna determinacja" - dodała Ziętek. A pan Daniel to wspaniały aktor zachwycił mnie też w Pannach z Wilka, Ziemi obiecanej, Potopie itd. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones