Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 884 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

Pasował do roli Kmicica. Reszta ról to mniejsza lub większa porażka, bo gra zawsze tak samo.

doktor_gebels

Jak zawsze masz rację. :*

doktor_gebels

może komentuj coś o czym masz pojęcie (np. o łowieniu ryb) bo ocenianie gry aktorskiej to nie jest twoja mocna strona.

doktor_gebels

'Z tramwajów ludzie wysiadali, jeśli mnie zobaczyli, że nie będziemy jechali z tym kabotynem, który ma grać Kmicica. Niewyobrażalna to była nienawiść, nakręcona oczywiście przez pewnych dziennikarzy. Chodziło o to, by dać społeczeństwu poczucie, że żyją w demokratycznym kraju. Protestować, że mięso za drogie i nic nie ma w sklepach nie było można, ale zbiorowa reżyseria „Potopu”? Czemu nie…' [wywiad Paweł Piotrowicz]

TangoAndWaltz

'Zadzwoniłem do niego [Kirka Douglasa], żaląc się, że chcę grać, ale cała Polska mnie nie chce. Odpowiedział: „Słuchaj, żyjesz w jakimś dziwnie pięknym dla aktora kraju. Jak ja tu w Ameryce zagram, napiszą, że Douglas był dobry bądź słaby i tyle. Żyję sobie dalej, dosyć nieźle, robię następne filmy. Ale żeby przed nagraniem trwała narodowa dyskusja, czy mam w czymś wystąpić lub nie?' [wywiad Paweł Piotrowicz]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones