Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=68810&klik=polecaneglowna

dozor132

Jednego z nich zagrał Daniel Olbrychski. Rzadko zdarza się, żeby polski aktor trafił do hollywoodzkiej produkcji, i do tego jeszcze wystąpił w jednej z kluczowych ról. Jak Ci się z nim współpracowało?

Wspaniale! Zrobił znakomite wrażenie na wszystkich. Wniósł do filmu niezwykle istotny element: wiarygodność. Nie tyle zagrał Rosjanina, co po prostu stał się nim. W jego kreacji nie ma ani śladu przerysowania, jest pełen realizm. Praca z Danielem była prawdziwą przyjemnością. Czuje się, że to jeden z najwybitniejszych aktorów europejskich. Podszedł do swojej roli z olbrzymim skupieniem. Nawet podczas przerw między ujęciami pozostawał skoncentrowany. Zaimponował mi tą powagą i wewnętrzną dyscypliną. Myślę, że nam wszystkim na planie posłużył jako wzór do naśladowania. A poza tym jest po prostu przeuroczy.


(Ja się zgadzam że jest jednym z najlepszych europejskich aktorów :P)

Piotrov_2

ja też ;)

Piotrov_2

'Zaimponował mi wewnętrzną dyscypliną...' Miłe. Oby wyszedł wreszcie z plątanin artystyczno-politycznych i odzyskał tę równowagę również poza Hollywood :) Twardy jest, ale ostatnio coś jednak poszło w niedobrą stronę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones