Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

Nigdy za nim nie przepadałem,mały celebryta,rozwalanie obrazów w
muzeum,biedronka,klan,facetowi pomieszało się w głowie.

tomek1973_2

a ja mu daję 6/10 za Azję, za Kmicica, za to że mój ś.p dziadek go widział gdy kręcono popioły. A w reklamie biedronki nie wypadł tak źle.

kinomanka_13

" za to że mój ś.p dziadek go widział gdy kręcono popioły" - to jest prawdziwe kryterium oceny aktora :D

tomek1973_2

Ad rozwalanie obrazów w Zachęcie - z wywiadu
'[..] nie miało to nic wspólnego z niechęcią do autora wystawy, Piotra Uklańskiego, pseudoartysty [...] Poszło o złamanie prawa autorskiego. Jeśli ktoś moją twarzą chce zarabiać, to musi zapłacić [...] zrobił sobie układankę [...] z twarzy dwustu artystów, którzy zagrali niemieckich żołnierzy. Proces trwałby w Polsce kilkadziesiąt lat i nikt by już nie pamiętał, o co w nim chodziło, więc mój adwokat poradził: "Zrób skandal, może zainteresuje się tym więcej ludzi". I zrobiłem [...]'
[---> Daniel Olbrychski 'Brałem w ramiona wiele kobiet']

tomek1973_2

O obrazach i Zachęcie - z wywiadu:
'nie miało to nic wspólnego z niechęcią do autora wystawy [...] Poszło o złamanie prawa autorskiego. Jeśli ktoś moją twarzą chce zarabiać, to musi zapłacić albo zadbać o wyrażenie mojej zgody. [....] Proces trwałby w Polsce kilkadziesiąt lat i nikt by już nie pamiętał, o co w nim chodziło, więc mój adwokat poradził: "Zrób skandal, może zainteresuje się tym więcej ludzi". I zrobiłem [...]'
/Krzysztof Świderski/

TangoAndWaltz

[Zdublowało się, przepraszam. Nie mam zamiaru zaśmiecać.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones