Dane DeHaan

Dane William DeHaan

7,6
15 924 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dane DeHaan

świetny, energetyczny, schizofreniczny, i demoniczny... drugi DiCaprio

marta7799

Coś w tym jest :)

marta7799

Lepszy od Leo.

deadrys

To miał być żart?

mativandamme

Nie? Nigdy nie uważałam Leo za jakiegoś wybitnego aktora. Ot, sprawdza się w jednej takiej samej roli — frustrata.

deadrys

To ty chyba nie masz pojęcia o aktorstwie i kinie. Leo nie gra ciągle tak samo. A Dane jeszcze nic nie pokazał bo jest młody i ma czas. Śmieszą mnie takie porównania i tyle.

mativandamme

Dane ma dwadzieścia siedem lat, a Leo widziałam w prawie wszystkich jego rolach, więc... śmieszą mnie takie komentarze :D

Ale jasne, możesz udawać wielką znawczynię kina.

deadrys

Jestem facetem nie kobietą :)

I co z tego, że ma 27 lat. To w świecie filmu przecież nie tak dużo i jeszcze wszystko przed nim. Jak na razie nic super nie pokazał. Po co porównywać znanego, utalentowanego aktora do jakiegoś żółtodzioba? I co cię takiego rozśmieszyło?

marta7799

W przyszłosci bedzie wielki.

marta7799

Faktycznie jest lekko "schozofreniczny" i :demoniczny", myślę, że może być z niego naprawdę dobry aktor. pokazal co ptrafi min.: w "kill your darling", czekam na więcej :)

marta7799

Dokładnie to samo chciałem napisać. Drugi Leo.

marta7799

absolutnie... ma niezwykłą charyzmę, która aż promienuje z niego. Nie mogę oderwać wzroku od jego gry gdy tylko pojawia się na ekranie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones