Dana DeLorenzo

Dana Rose DeLorenzo

7,6
890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dana DeLorenzo

Hardkorowa z niej kocica,MNIAM!!:)

MERCURYfan01

Ale ma tak przepity i przepalony głos, że wydaje się jakby całe życie pracowała na dziennej zmianie w fabryce Gorzkiej Żołądkowe,j a na nocnej w manufakturze Malboro :D

syriusz211

Mnie kręci ten głos:)

MERCURYfan01

Nie mówię, że nie :D

MERCURYfan01

Owszem jest seksowna a jej głos to potenguje

MERCURYfan01

Faktycznie kocica ale chyba dla pedziow bo wyglada na trans z glosem menela.
Ona to takie polaczenie Justyny Steczkowskiej,Kayah i Conchity Wurst.
Jak juz koniecznie miala byc zydowka to mogli wybrac jakas ladna.

Phantom_5

Co ty gadasz men:0???!! JEST MEGA SEXY I NIE WYGLĄDA JAK TRANS;P A ten głos, to faktycznie z początku trochę dziwne brzmiał ale potem mmm:)) muzyka dla uszu:D!!!!

NickManu333

po formie twojej wypowiedzi wnioskuje ze jestes z patologii lub klasy robotniczej tak wiec rozmiem ze kobiety ze spora iloscia cech meskich to u was norma.

Phantom_5

Gościu będę sobie pisał jak chce i Ty nie masz prawa mnie obrażać za to w jaki sposób się wypowiadam;P
Jak dla Cb z patologii jest ktoś kto napisze kilka literek drukowanymi literami...to dla mnie jesteś...dziwny:P
Nic Cię nie obrazałem, po prostu byłem zdziwiony że Tobie Dana się nie podoba i tyle:P Ale nigdzie Cię nie wyzwałem czy coś. Rozumiem że może Ci się nie podobać ale żeby zaraz wyzywać kogoś komu się ona podoba???!!! CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ!!!!! Ja przynajmniej zaczynam zdanie z wielkiej litery jak mnie w szkółce nauczyli;)

NickManu333

mistrzowskie to sa twoje wtracenia "co ty gadasz men" "gosciu"
sam potwierdzasz moje przypuszczenia ze jestes klasa robotnicza a moze i patologia
a czy mnie obrazasz czy nie guzi mnie obchodzi bo ktos taki jak ty nie moze mnie obrazic :) sam fakt ze sie roznimy to dla mnie plus a to ze napisales "dla mnie jestes dziwny" to wielki komplement :)
z mysleniem masz zapewne problem ale skup sie i zrozum ze ja cie nie wyzywam tylko charakteryzuje twoja osobe poprzez to co piszesz a gustowanie w tego rodzaju babkach jak Dana mowi bardzo wiele.

NickManu333

Kolejna cecha ktora charakteryzuje twoj poziom jest fakt ze oceniles serie kac vegas na 9 tak wiec skoncz wasc :)

Phantom_5

No co bardzo lubię Kac Vegas bo można fajnie się pośmiać:D Każdy ma inne gusta, Ty masz inny ja mam inny i to nie oznacza że ja jestem gorszy:P Nie możesz odpisać: " Dobra rozumiem że Dana Ci się podoba, ale mi nie"??? I tyle!! Tak trudno poszanować cudze zdanie tylko go od razu wyzywać że pochodzi z patologii???!!! Ty na podstawie tego jaka dziewczyna mi się podoba jesteś w stanie określić że jestem idiotą,debilem itp Jak np Tobie podoba się Lawrence i ja też powiem że jest ładna to co??? Nagle będę mądry i spoko??? Bo lubię te dziewczyny co Ty??? PATOLA:P

NickManu333

Oczywiscie kazdy ma rozne gusta ale tak rozumujac nie ma na swiecie idiotow i medrcow a jednak takowi sa dlatego uwazam ze ludzie lubiacy syfy typu kac vegas to ci pierwsi.Marnujesz czas probujac bronic tego filmu i swoich gustow ale nie zmieniesz mojego zdania.Dana mi sie nie podoba ale sa kobiety ktore mi sie nie podobaja jednak wygladaja normalnie a ona wyglada jak transwestyta dlatego podtrzymuje zdanie ze to typ dla pedziow lub patologii.

NickManu333

Zreszta nie chodzi tu tylko o Dane takich "kobiet" jest duzo wiecej.Mozna tu wymienic np. keyah czy justyne steczkowska.
To typ kobiet z meskim wyladem i ja nie bronie nikomu w takowych gustowac ale uwazam ze faceci lubiacy ten typ maja cos z pedzia.

Phantom_5

Ale Keyah czy Steczkowska to są obrzydliwe:P Dobra może Dana nie jest idealna masz racje;P Popatrzyłem trochę jej zdjęcia no i trochę się z tobą jednak zgodze;D Ale np Alba czy Cruz tutaj to chyba nie ma trans nie???;))

NickManu333

Nie sadze by kayah czy steczkowska byly obrzydliwe.One maja typ urody ktory ma sporo cech meskich tak jak Dana ale sa od niej sporo starsze.Oczywiscie jest to kwestia gustu ale ja tam wole kobiety z delikatna "prawdziwie kobieca" uroda.Co do Alby czy Cruz to o czym tu gadac sa to bardzo ladne kobiety bez cech meskich :)

Phantom_5

UWAGA!!! MISTRZOWSKIE ZDANIE: "...tak wiec rozmiem za kobiety ze spora iloscia cech meskich to u was norma." I KTO TU JEST Z PATOLOGII???:D

NickManu333

oczywiscie ze ty i twoje otoczenie skoro takie trans jak ta babka sa w waszym typie

NickManu333

ide o zaklad ze jestes mieszkancem blokow i sluchasz hip hopu lub/i rapu

Phantom_5

To byś ten zakład przegrał!!:D Ja idę o zakład że jesteś grubym no-livem (czy jak to się tam pisze;P ) który nie ma dziewczyny i wnerwia ludzi w necie bo mu się nudzi i słucha Biebera:))) Zgadłem??^^

NickManu333

nie znam twojego slangu ale gruby to ja na pewno nie jestem a dzieczyny faktycznie nie mam bo to juz kobieta żona ;) co do wnerwiania to nie jest to moim celem tylko zwalczam patologie bez urazy :)

Phantom_5

Ale zrozum że patologia to jest serio poważne kogoś do niej przypisywać:/ Ja mam normalny dom, nie ma tu żadnej przemocy, wszystkim się w miarę w dostatku żyje, nikt nie pali nie jest alkoholikiem więc nie wiem co to ma wspólnego z tym jaka dziewczyna mi się podoba!!!;)) :P

NickManu333

ja napisalem ze gustowanie w takich kobietach to albo przejaw ukrytego pedalstwa albo patologia mozliwe ze jestes tym pierwszym przypadkiem :)

Phantom_5

Zobacz sobie mojego bloga;) Chyba w końcu zrozumiesz że nie jestem z patologii czy też pedałem:))

NickManu333

spoko w zadnej zasadzie nie ma 100 % moze jestes zwyczajnie napalonym mlodym gosciem co patrzy na Dane jak na potencjalne mieso co lozka a nie na twarz.Dana poza twarza jest oczywiscie fajna :)

Phantom_5

No i w końcu doszliśmy do porozumienia;D

NickManu333

To że napisałem że podoba mi się Dana to nie oznacza że gustuje tylko i wyłącznie w takich kobietach;D

NickManu333

Phantom_5 pewnie Twoja żona jest stara i gruba, dlatego żal Ci kuśkę ściska. Jesteś skończonym patałachem, że komentujesz gusta innych ludzi. Nie masz swoich?

NickManu333

...sśij kij jak chcesz patologie chodz do mnie pod cele...dupa fajna.

Phantom_5

zajeb se w łeb a jak nie to Ash Ci zajebie :D

dan_s

uwazaj zeby Tobie ktos nie zaje_bal i to nie Ash hehe

Phantom_5

zawsze na tak ;)

dan_s

Dawać dalej bo kupiłem więcej popcornu

Phantom_5

https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c

użytkownik usunięty
MERCURYfan01

Sucz pierwsza klasa. Zgadzam się Fredek z tobą.

Co tu dużo mówić zajebista z niej laska i super pasuje do roli w martwym źle .

goldi007

Idealnie jest dobrana jako podopieczna Asha.

MERCURYfan01

Ładna i ma coś przyciągającego wzrok ale po jakiś 2 min oglądania serialu uznałem, że to nieślubna córka Marylin Mansona ;)

Borys_80

w sumie podobna :D ale ma ładniejszy makijaż

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones