Damon Albarn

7,3
48 ocen muzyki
powrót do forum osoby Damon Albarn

Kompozycja więcej niż idealna: Spacey na ekranie, Damon w głośnikach:) Wymodliłam :P W czwartek na tv4. To nic że mi nie odbiera, ktoś mi obiecał nagrać^^

JLK

ja mam tv4 i jak najbardziej zamierzam oglądać :) spacey i damon... (3 niezła kombinacja.
dziękuję żeś wymodliła ;p

JLK

Po wyczerupjącym boju z kasetą, odbiornikiem wideo, z którego dawno nie korzystałam i zapomniałam że ma wtyczki zwalone pooglądałam :D Tylko czasami się kasza robiła, a dźwięk był do dupy, wielu dialogów nie słyszałam. Chociaż muzyka którą już od dawna znam od razu rzucała mi się w ucho.
Film może nie jest neizwykle dobry, czy tam oskarowy, ale to solidna komedia, która BARDZO porawiła mi humor(a to mi było akurat potrzebne;P). Muzyka dobrze się wkomponowała, słysząłam nawet dwie piosenki samego Blur :) (scena gdzie Kevin domysla się podsłuchu - melodia So You, i jakaś tam jeszcze scena - fragment X-Offender[Damonowy remix Bugmana] :)
Ciekawe zakończenie, jeszcze ta piosenka "Dying isn't easy" :)
Bardzo dobry film, pokłony też dla Kevina, który zagrał jak zwykle bardzo dobrze :D

JLK

a dzisiaj będzie "twarz" na tele5:)
.
,
,

użytkownik usunięty
pettycoat

14 kwietnia na Polsacie Przyzwoiry przestępca!
Wprawdzie pora nieludzka, ale to sobota...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones