Damon Albarn

7,3
48 ocen muzyki
powrót do forum osoby Damon Albarn

Damon jest wokalistą najlepszego zespołu na świecie - BLUR . Jest suuuuuuuuuper i baaaaaaaaardzo go lubię. Jako aktor też jest niezły. Polecam wszystkim zespół BLUR , Gorillaz i songi z innymi piosenkarzami np. płyta Mali Music i Ravenous sa cool. Polecam wszystkim i pozdrawiam wszystkich fanów Damona:)

Aha zapraszam tez na moja strone o zespole BLUR: www.republika.pl/blurmusic/

Pozdro

Kelly

Zgadzam się, Damon jest super: bardzo przystojny i utalentowany, a do tego ma świetny głos ;] Blur grają dobrą muzykę.

sheLOSTcontrol

Whooo - hooooo!
Well I fell heavy metal!:D

Szem

Whooo-hooooo! Kocham "Song2" ! Normalnie wielbię Blur. :)))
pzdr wszystkich fanów Blur ;)

space_invader

Coraz więcej ludzi wpisuje się na strone Damonka,cieszy mnie to;)Blur w Polsce nie jest za bardzo popularny,ale dzięki sukcesowi projektu Damona Gorillaz,wielu ludzi dowiedziało się też o jego macierzystym zespole Blur

Rashida

"ale dzięki sukcesowi projektu Damona Gorillaz,wielu ludzi dowiedziało się też o jego macierzystym zespole Blur" - w tym ja :D Jestem na tyle trugną osobowością, że musze się wsłuchać w piosenkę żby ją pokochać o.O. Bo przed tem znałam Blur.. ale nie wsłuchiwałam się :]

A pozatym, Blurnięcie zaczęło się w kwietniu tego roku. I od tego czasu żyję latami 90'tymi. :P Szybka jestem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones