Dakota JohnsonI

Dakota Mayi Johnson

6,9
22 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Johnson

Przede wszystkim jako aktorki. Szuflady od strony widza są obrzydliwe na dłuższą metę. Dostała gonga od tej przysłowiowej szuflady , odbiła się , poszła drogą Pattinsona, pokazała moc, a i tak jeszcze na każdych forach znajdują się wyrzygi od frustratow.

Piękna, magnetyczna kobieta. Wrażliwa i ujmująca na ekranie, wszechstronna jak się okazuje, z pomysłem na siebie. Ode mnie ma ogromnego buziaka i kibicuje jej niezmiernie, choć się i tak nigdy o tym nie dowie i nic w jej to życiu nie zmieni, ale tak dla tych co potrafią czyjs byt gnoić nie zważając na swój marazm, ogromny buziak dla Dakoty! Mam nadzieję że kiedyś utrze nosa jakaś ultra przełomową rolą dosłownie wszystkim. Świetna dziewczyna, z genami nie na marne.

mateos8

Cieszę się, że tak oceniasz Dakotę Johnson! Ja ją uwielbiam i bardzo jej kibicuję i jak mogę robię to tu, na forach Filmwebu. Dziewczyna jest wrażliwa i inteligentna. Jak starannie dobiera swoje role, jaka jest wszechstronna! A poza tym zachwyca mnie jej specyficzne poczucie humoru i naprawdę wielka uroda. To, jak wygląda przy okazji na czerwonym dywanie to jest mistrzostwo świata. Wprawdzie jestem w szoku,że wygrała casting do filmu Marvela w Sony, ale coś musiało być na rzeczy,że przegoniła poważne konkurentki. Ja wolę Dakotę w kameralnych produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones