Dakota JohnsonI

Dakota Mayi Johnson

6,9
22 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Johnson

Właśnie w taki sposób wyobrażałam sobie książkową Ane.
Dakota pokazała,że ma klase,nie wstydzi się swojego ciała (jak przyznała w jednym z wywiadów więc co to dla niej pokazać to co zrobiła w ''Greyu'' ),jest naturalna właśnie,zwyczajna,urocza-prosta dziewczyna.Nie ma grama w niej sztuczności właśnie... Nie rozumiem czemu wszyscy po niej tak jadą.Jak dla mnie świetna aktorka.Teraz tylko czekać na kontynuacje jej grania w drugiej oraz trzeciej części Greya.I wiem,że stać ją na więcej.
Och,dodając...Dostała złote maliny? O matko boska! Nic nie szkodzi,to oznacza tylko,że nie potrafią docenić jej starań aktorskich i tym samym te niby ''złote malinki'' nie zrażają do jej osoby.Niech sobie te maliny wsadzą gdzieś, jak im tak szkoda dać lepsze nagrody dla niej-skąpi wręczyciele,
bez krzty mądrego oceniania ...;)
Opinii tyle ile ludzi.Na zagranicznych portalach i forach, piszą w samych superlatywach o niej,tutaj...jak widać hejty będą gdzieniegdzie ale kto by się tym przejmował.Krzandolić to.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones