DJ Qualls

Donald Joseph Qualls

7,0
2 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby DJ Qualls

I tyle. tyle mogę powiedzieć tym którzy czepiają się jego wyglądu.

mar_cinek2

DLa mnie jest uroczy :D

Szarobure

Umówiłabyś się z takim? Czy jest tak ciekawie brzydki, że nie możesz przestać patrzeć?

marcin950124

Nie umówiłabym się bo jestem z kims i nie jestem bigamisktą XD

marcin950124

Ja generalnie lubię ciekawe, nietypowe twarze. Fascynują mnie ludzie, ktorzy są inni niż Barbie i Ken. Czuję do nich wieksza sympatię niż do ugłaskanych laleczek i umięsnionych dresików.

Szarobure

Cóż to masz sympatię do większości ludzi. Bo barbie i ken należą do mniejszości. Duża część populacji nawet przypomina niektórych bohaterów z książki Mroczna wieża. Tych z którymi Ronald musiał walczyć na pustkowiach

Wolfman_PL

Nie czytałam, ale odkopałeś strasznie starego posta :) Generalnie w sumie mam. Chyba, że ktoś jest naprawdę paskudnym człowiekiem typu Putin.

Szarobure

Putin? Są gorsi od niego to najwięksi zbrodniarze z największą kasą ciągnący za sznurki wszystkich politycznych marionetek.
Ale urodziwy nie jest to fakt, więc mogłabyś go chyba polubić gdyby grał na ekranie filmowe role, a nie polityczne

Wolfman_PL

Wygląd jest mało istotny w jego przypadku, to menda XD

Szarobure

Jakbyś miała wskazać kobietę, która wywołuje u ciebie podobne wrażenia to kto by to był?

marcin950124

hmm. Aktorka która grała Smell w This is England. Nie jest klasyczną pięknością, ale budzi sympatię.

marcin950124

Albo Heather Matarazzo w filmie "Witaj w domku dla lalek"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones