Cybill Shepherd

Cybill Lynne Shepherd

7,5
3 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cybill Shepherd

Nie lubię jej. Strasznie przytyła zbrzydła, i dobrze jej tak. Robiła karierę rozpuszczając plotki o innych, po trumach do celu. Idiotka.

Salomanka

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Salomanka

Ja tez jej nie lubię...ja ją kocham ;) Niemniej jestem obiektywna i zgadzam się z Tobą, że faktycznie zbrzydła i przytyła. W latach 70-ch i 80-ch była jedna z najpiękniejszych aktorek i modelek ale teraz nie jest dobrze ;) Z drugiej strony wszyscy się niestety starzejemy ;)
Co do kariery wydaje mi się, że zasłynęła głownie rolą w "Ostatni Seans Filmowy" (dlatego ją kocham właśnie ;)) i serialu "Na Wariackich papierach". Też słyszałam, że ma "trudny" charakter ale która z holywoodzkich gwiazdek jest "aniołkiem"??? ;)

Jacy_Farrow

Ona już dawno tak wygląda !!! Ale w latach 70 i 80 wyglądała pięknie !!! już w końcowych odcinkach 'Na wariackich papierach" wyglądała pulchniej......

Sidewinder

może dlatego, że była w ciąży i to z bliźniakami ?!

Salomanka

I co z tego,że "strasznie przytyła zbrzydłą i dobrze jej tak"?
Rewelacyjnie gra "Cybill" i basta!
ps i według mnie bardzo dobrze wygląda jak na 'prawie' 60 (słownie sześćdziesiątkę)

Salomanka

wyglada swietnie, moze i przytyla ale dzieki temu nie potrzebuje tylu operacji plastycznych !! co inne tzw "gwiazdki" !! a jak na swoj wiek nadal wyglada swietnie > nie chcielibyscie miec takiej babci ? ;]

Salomanka

a może dlatego, że ciężko chorowała? Miała raka skóry.

Salomanka

hahahaha zal mi Ciebie.
to normalne że w wieku 50+ nie wygląda się idealnie.
Jest piekną kobitką :)
a Twoje gwiazdki nie są pewnie lepsze, jeśli to prawda co piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones